X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük
Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük

Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139462
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ülkemizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden gidenlere özel olarak hazırlanmış olan şahane bir hediye Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük ile sevdiklerinizi son derece mutlu edeceksiniz. Atatürk'ü sevenlerin asla hayır demeyeceği bir hediye olan bu metal yüzük, manevi olarak oldukça yüksek bir değere sahip olacaktır. Erkek arkadaşa hediye edebileceğiniz bu yüzüğü erkek arkadaşınız asla çıkarmak istemeyecek ve taktıkça gururlanacaktır. Bu bakımdan erkek sevgiliye sevgililer günü hediyeleri içerisinde tercih edeceğiniz en anlamlı ve hassas hediye kesinlikle Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük olacak!

Kullanışlı ve şık erkek yüzük modelleri arayışı içerisinde olanların asla kaçırmaması gereken bir ürün olan Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük sayesinde erkek arkadaşınızı duygulandıracak ve aranızdaki samimiyet bağını oldukça artıracaksınız. Erkek arkadaşıma anısal nitelikte bir hediye almak istiyorum diyenlerin gönül rahatlığıyla sipariş edebileceği bir hediye olan Atatükr Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük, Hediye Fabrikası tarafından özenle hazırlanmaktadır. Son derece kaliteli bir malzemeye ve şık bir dokuya sahip olan bu yüzük, manevi yönüyle de oldukça güçlü bir hediye olacak!

Yalnızca erkek arkadaş için değil, bu güzel ürünü sevilen öğretmene öğretmenler günü için hediyeler arasından tercih ederek armağan edebilirsiniz. Öğretmeninizi kesinlikle duygulandıracak olan bu yüzük, ona her zaman başöğretmenimizi hatırlatacaktır. Erkek öğretmene hediye olarak alınabileceği gibi bayan öğretmene de gönül rahatlığıyla hediye edilebilecek bu armağan, öğretmenleri hiç olmadığı kadar duygulandıracak özel bir hediye olacak! Tabi ki bütün bunların yanı sıra sevgililer günü hediyeleri erkeğe ne alınır sorusuna en güzel cevap Atatürk'ü seven erkek arkadaş için hiç şüphesiz Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Müzik olacaktır. Erkek arkadaşınıza verdiğiniz değeri ve ortak değerlerinizi gösterebileceğiniz güzel bir jest olan bu hediye yüzük, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Öte yandan sevgililer günü yüzüğü veya sevgililer günü kolyeleri seçenekleri ile Atatürk'e olan saygıyı en güzel şekilde gösterebilir ve herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Atatürk'ün izinden giden sevdikleriniz için gönül rahatlığıyla Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük'ü hemen sipariş edin!

Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Yüzük paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

 • Üzeri özel mat kaplamadır.

 • 17 - 20 - 23 - 26 - 29 yüzük ölçüleri mevcuttur.
  • 17 Yüzük numarası 57mm
  • 20 Yüzük numarası 60mm
  • 23 Yüzük numarası 63 mm
  • 26 Yüzük numarası 66 mm
  • 29 Yüzük numarası 69 mm
 • Yüzük üzerine baskı lazer kazıma yöntemi ile işlenmektedir ve asla çıkmaz.

 • Özel kadife kutusunda gönderilmektedir.

 • Atatürk Silüeti ve İmzası Tasarımlı Metal Yüzük özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.