Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri
Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri
Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri
Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri

Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137438
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Not Defteri Rengi:
Füme
Kırmızı
Lacivert
Siyah
Taba
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Ofis hediyesi olarak seçeceğiniz hediyenin kullanışlı olmasından yanaysanız işte size harika bir alternatif; Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri.

Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevdiklerinize ofislerinde kullanmaları için verebileceğiniz en kullanışlı hediyelerden biri olacak bu not defterimiz ulu önderimizin bir silüeti ve imzası ile detaylandırılıp sıradanlıktan çıkarılmıştır. Ve yine üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim ve soyisim ile ömürlük bir hediyeye dönüştürülüp sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Sıradan bir not defterinden daha fazlasını ifade edeceğini düşündüğümüz Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri belli bir süre sonra kullanılmasa bile güzel bir anı olarak daima saklanacaktır. Sevdiklerinize her kullandıklarında da sizi hatırlatacak Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri ile Atatürk sevgilerini her zaman her yerde herkese kolaylıkla ifade edebilecekler. Çalışma masalarında özel bir yere sahip olacak bu not defteri içerisine en özel ve en önemli notlarını alıp büyük bir keyifle kullanacaklar.

Erkeğe hediye veya bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri'nin iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır; mavi ve kırmızı. Bu renkler arasından herhangi birini seçin ve sevdiklerinize özel olacak şekilde sitemizden hemen hazıratın.

 

Atatürk İmzalı Ve Atatürk Silüetli Not Defterini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mavi-kırmızı-siyah-füme ve taba renkleri vardır.
  • Yanında kalemi ile gönderilecektir.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün boyutu 17.5 cm x 11.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.