X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Köstekli Saat & Pusula » Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati
Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati
Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati
Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati
Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137437
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babalarımız için harika bir hediye alternatifimiz var! Şıklığı ve kişiye özel tasarımı ile Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati. Eğer babama güzel hediye alarak onu mutlu etmek istiyorum diyorsanız babalar günü hediyeleri arasında bulunan bu ürünü gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Baba için şimdiye kadar aldığınız tüm sıradan ve sıkıcı hediyeleri unutun. Üzerine kusursuz bir şekilde yazılan isim ve soyisim sayesinde kişiye özel bir hal alan Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati, sevgili babanızın Mustafa Kemal Atatürk'e olan sevgisini de yansıtmış olacak. Bir an olsun yanından ayırmak istemeyeceği bu cep saatini daima saklacağı ve her baktığında da siz değerli yavrusunu sevgiyle anacağı kesin. Babalar günü için alınacak en anlamlı ve en değişik hediye seçeneği bu cep saati olacaktır. Atatürk'ü seven babaya kaçırılmayacak bir hediye fırsatı olacaktır. Eğer siz de güzel ve enteresan ürünler ile babayı şaşırtmak istiyorsanız ona oldukça anlamlı olan bu cep saatini armağan edebilirsiniz. Özellikle sadece babalar günü değil en iyi doğum günü hediyeleri arasında da bulunan Atatürk Silüetli ve İmzalı Cep Saati hediye seçeneği babanızı bekliyor.

Sevgiyle alınan hediyeler her zaman daha değerli ve kalıcıdır. sizde sevgili babanıza kalıcı ve kullanışlı bir armağan vermekten yanaysanız Atatürk Silueti ve İmzalı Cep Saati'ni bir değerlendirmenizi isteriz. Bu anlamda erkeğe alınabilecek hediyeler arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bu cep saati babanız için şimdi Hediye Fabrikası'nda! Çünkü bundan daha güzel ve anlamlı bir hediye bulamayacağınızdan eminiz. Atatürk'e olan hayranlığı ile bildiğiniz babanıza bu cep saatini hazırlatmak istiyorsanız sitemizden siparişinizi hemen tamamlayın. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden olan bu ürünü sakın kaçırmayın!

Atatürk İmzalı ve Silüetli Cep Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Sıcak baskı sayesinde asla boya çıkması yapmaz.
  • Orijinal bir üründür.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.