X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Termos Bardak » Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos
Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos

Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137454
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Ofis hediyesi olarak farklı bir ürün tercih etmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos sizin için!!

Ofis hediyesi denildiğinde akla ilk gelen sıkıcı ve klasik ofis ürünleridir. Bir köşede unutulmayı bekleyen bu ürünlerin yerine sıradışı bir seçenek olabilecek Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos'u seçmeniz hem sizi hem de sevdiklerinizi daha çok keyiflendirecektir. Çünkü gün içerisinde iş yoğunluğundan bunalan sevdikleriniz hemen bu şık termosa koşacak ve sıcak veya soğuk içeceklerini yudumlayacaklardır. Tamamı çelikten üretildiğinden içerisine konulan içeceklerin aynı ısıda kalması mümkün olacaktır. Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos'un isme özel tasarımı ise sevdiklerinizi mest edecek, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Kullanmasalar bile hep en özel yerde saklanacak ve ömürlük olacak Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos'un şimdiye kadar aldıkları en özel hediyelerden biri olacağından emin olabilirsiniz.

Ofis hediyesi olarak sıradışı ve kullanışlı bir hediye olabilecek Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos'u isme özel hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin ve işlemlerinizi gerçekleştirin. Arkadaşlarınıza/dostlarınıza şimdiye kadar verebileceğiniz en özel hediyeyi verin.

 

Atatürk Silüetli Ve İmzalı Çelik Termos

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.