X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak
Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak

Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137443
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Atatürk silüeti ve imzalı çakmak sevdiklerinizin aklına gelmeyecek güzellikte bir hediye!

Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı esnasında canlandıran ünlü resim silüeti bu çakmağı taçlandıran en önemli öge. Yanı sıra şık ve karakterli imzası da çakmağın en güzel detaylarından biri. Sevdiklerinize isim özelleştirmeleri birlikteliğinde hediye edebileceğiniz bu hoş ve manalı çakmak üzerinde birçok anlam taşıyor olacak. Bugüne dek kullandıkları ve aldıkları çakmaklardan çok daha anlam yüklü ve değerli olacak olan bu çakmakları asla yanlarından ayırmadıkları gibi, içi boşaldıkça sürekli olarak doldurtarak kullanabileceklerdir. En anlamlı hediyeler arasında onlara seçerek verebileceğiniz bu ürünle vatanına aşık kişiliklere en güzel armağanı vermiş olacaksınız.

 

Beyaz fon üzerinde Atamızın ünlü silüeti, imzası ve hediye sahibinin adı – soyadı en güzel tabloyu oluşturacaktır bu çakmağın üzerinde. Ailede sigara, puro ya da pipo kullanan her kim varsa hediye edebileceğiniz bu anlamlı çakmak yüksek değerde bir hediye olacağından onlara her zaman sizi anımsatacaktır. 5x5 cm ebatlarında olan bu önemli unsur çift taraflı baskı taşıyacak ve bittikçe gaz doldurulabilir özellikler de olacaktır. Ata hayranı olan; babanız , erkek arkadaşınız, eşiniz, kayın pederiniz, kankanıza, kuzeninize ya da her kim isterseniz ona  hediye edebileceğiniz  bir çakmak. Tüm çakmaklara fark atacak niteliklerde olan bu çakmağı tüm tanıdıklara göğsünüzü gere gere armağan edebilirsiniz. Erkeklere doğum günü hediyeleri mi arıyorsunuz? Bu muhteşem çakmak hepsinin de hoşuna gidecek emin olabilirsiniz.

 

Sevdiklerinize sadece bir çakmakla ulu önderin en güzel tablosunu hediye etmiş gibi olacaksınız. Milli duygularla coşup coşup taşan, duralan tanıdıklara, Ata hayranı Türkiye’nin lideri Mustafa Kemal Atatürk aşıklısı olan tüm baylara hediye edebileceğiniz bu nitelikli hediye, yanlarında taşıyacakları en işlevsel hediyeye dönüşüyor. Erkeğe yılbaşı hediyeleri aradığınız zamanlarda da size en iyi kılavuz olabilecek olan bu çakmakla onlara en güzel noel armağanını verebilirsiniz. Sevdiklerinizin tanıdığınız erkeklerin gönlünü en vatan sever biçimde ve naifçe alabileceğiniz bu çakmak, hediyelerin en özeli olabilir. Onlara hediye seçerken zevkleri, merakları vatan sever duygularını göz önünde bulundurduğunuzda hedefi tam 12’den vurmuş olacaksınız zira.       

Erkeğe hediye edilebilecek en anlamlı hediye ile karşınızdayız; Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak.

Sigara kullanan babanıza, sevgilinize, en yakın arkadaşınıza, patronunuza veya eşinize armağan edebileceğiniz bu tasarım çakmağın Atatürk silütli ve imzalı baskısı bu ürünü sıradanlıktan çıkarıyor. Mustafa Kemal Atatürk'e olan hayranlığı ile bildiğiniz sevdikleriniz için çok özel bir yere sahip olacak Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak ömürlük bir hediye olacağından bir ömür büyük bir keyifle kullanılacak. Belli bir süre sonra kullanılmasa bile güzel bir anı olarak daima saklanacak. Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak üzerine kusursuz bir şekilde işlenecek isim ve soyisim bu hediyenin anlamını da ikiye katlayacaktır. İsimlerine özel bir hediye almanın sevdiklerinizi ne kadar mutlu edeceğini bir düşünün isterseniz. Daima ceplerinde olacak bu tasarım çakmağı her kullandıklarında da akıllarında siz olacaksınız.

Mustafa Kemal Atatürk aşığı beylere özel gün hediyesi olarak tercih edilebilecek Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak'ı kişiye özel hazırlatmak istiyorsanız geç kalmamanızı öneririz. Aksi halde böylesi anlamlı ve kalıcı armağanı kaçırabilirsiniz.

 

Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çakmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çift taraftlı baskı yapılmaktadır.
  • 5,5 cm x 3 cm
  • Gaz doldurulabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.