X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk Silüeti Baskılı Tişört
Atatürk Silüeti Baskılı Tişört
Atatürk Silüeti Baskılı Tişört
Atatürk Silüeti Baskılı Tişört

Atatürk Silüeti Baskılı Tişört

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138167
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL

Eğer İzmirliyseniz ya da arkadaşıma hediye almak istiyorum diyorsanız doğum günü gibi özel günlerde arkadaşa ya da sevgiliye özel olarak alınacak hediye seçeneklerinden birisi olan Atatürk Silüetli Baskılı Tişört hediyesine bayılacaksınız! Ülkesini seven tanıdıklara özel olarak sipariş edebileceğiniz son derece anlamlı bir hediye seçeneğidir. Aynı zamanda en anlamlı bayan tişört modelleri arasında bulunan Atatürk Silüetli Baskılı Tişört hediyesi gerek sevgili gerekse arkadaş tarafından çok beğenilecek bir hediye olacaktır.

Öte yandan bayan hediyeleri arasında bulunmasına rağmen bu baskılı t-shirt'ü erkeğe alınabilecek hediyeler için de düşünebilirsiniz. Erkek arkadaşa özel olarak baskılatarak oluşturacağınız Atatürk Silüetli Baskılı Tişört Hediyesi onun tarafından çok beğenilecektir. Hem bayanlara hem de erkeklere fark etmeksizin alınabilecek özel seçeneklerden birisi olan bu t-shirt'ü Atatürk'ü seven bütün tanıdıklar beğenecektir.

Eğer karşımdakine anlamlı doğum günü hediyesi almak istiyorum diyorsanız yaz ayları için kullanabileceği şık ve anlamlı bir hediye olan Atatürk Silüeti Baskılı Tişört karşınızdakini çok sevindirecektir. En özel arkadaş hediyeleri arasında bulunan bu özel hediyeyi hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Size özel fırsatlarla sunulan Atatürk Silüetli Baskılı Tişört hediyesi yurdunu seven herkes tarafından çok beğenilecek ve mümkün olan her fırsatta kullanmak isteyeceklerdir. Daha fazla beklemeden erkek sevgiliye hediye olarak kesinlikle alabilirsiniz ve sevgiliyi mutlu edebilirsiniz.

Siz de Atatürk Silüetli Baskılı Tişört hediye seçeneğini yurdunu seven arkadaşa hediye olarak ya da izmirli sevdiklerinize hediye olarak sipariş edebilirsiniz. Hediye fabrikası'nın size sunduğu özel fırsatlardan yararlanarak alabileceğiniz bu ürün sizi bekliyor. Hediye fabrikası'ndan alabileceğiniz en özel hediye seçenekleri arasında bulunan baskılı T-shirt hediyesi sevdikleriniz tarafından her zaman kullanılacaktır. En özel hediyeler için size keyifli alışverişler dileriz.

Atatürk Silüeti Baskılı Tişört

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.