Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt
Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt
Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt
Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt

Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137418
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
-
ADET
+

Bay ya da bayan sevdikleriniz için çok değerli bir hediye alternatifine imza attık ve sizlerin beğenisine sunduk; Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt..

Bilirsiniz ki Atatürk sevgisi bambaşkadır ve başka hiçbir şey ile eşdeğer değildir. Bu günlere gelmemize sebep ulu önderimize duyduğumuz saygıyı ve sevgiyi her fırsatta dile getirip belli etsek de yeterli kalmaz kimi zaman. Ona beslediğimiz o eşsiz sevgiyi sadece içimizde yaşamayı değil dışa da yansıtmayı isteriz ki herkes bilsin görsün bu denli sevilen insanın farkını. İşte Mustafa Kemal Atatürk sevginizi en iyi şekilde yansıtmanızda etkili olacak Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt, bedeninize ve renk seçiminize uygun olarak hazırlanacak bir ürün. Dilediğiniz her yerde giymeniz için uygun olabilecek bu t-shirt sayesinde Atattürk'e beslediğiniz ve gün ve gün büyüttüğünüz o sonsuz sevginizi herkese her yerde ilan edebileceksiniz. Bu sizi onurlandırırken karşınızdakileri de etkileyecek, hayranlık hissi yaratacaktır.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e hayran biri olarak kendiniz için hazırlatabileceğiniz Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt'ü dilerseniz Atatürk sevdalısı sevdikleriniz için de hazırlatabilir, onlara en anlamlı hediyelerden birini verebilirsiniz. Acele edin ve bu muhteşem ürünü kaçırmayın!

 

Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı T-shirt'ü

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.