X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Termos Bardak » Atatürk İmzalı Termos
Atatürk İmzalı Termos

Atatürk İmzalı Termos

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137453
Tavsiye Et >

Bugün sipariş verirseniz en geç 25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapın ve onlara Atatürk İmzalı Termos'u armağan edin!

Tasarımı ve şık dizaynı ile gören herkeste hayranlık yaratacağını düşündüğümüz bu termos üzerine Ulu önderimizin imzasının işlenmesiyle sıradanlıktan çıkarılmış, anlamlı bir hediyeye dönüştürülmüştür. Şıklığına şıklık katan bu detay Atatürk aşığı sevdiklerinizin kalbini çalmak için yeterli olacaktır. Anlamı itibariyle ayrı bir yer edinecek Atatürk İmzalı Termos'un isimlerine özel tasarlandığını gördüklerinde ise mutluluktan havalara uçacaklar, size ne kadar teşekkür edeceklerini bilemeyeceklerdir. Çünkü kişiye özel hazırlanmış bir hediyenin vereceği mutluluk ve heyecan başka hiçbir şeyde yoktur. Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasının hemen alt kısmına işlenecek isim ve soyisim ile ömürlük bir hediyeye dönüştürülecek Atatürk İmzalı Termos'un tamamı çelikten üretildiği için sevdiklerinizin keyifle yudumladıkları sıcak veya soğuk içecekleri aynı ısıda koruyacak, içecek keyiflerini uzun tutmalarını sağlayacaktır. Kalitesi itibariyle bir ömür kullanılabileceğinden emin olabilirsiniz.

Erkeğe hediye veya bayana hediye olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Atatürk İmzalı Termos'u ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e hayran olan herkes için isimlerine özel olacak şekilde hazırlatabilirsiniz. Emin olun ki onlar için bundan daha güzel ve anlamlı bir hediye olmayacaktır.

 

Atatürk İmzalı Termos

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.