X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula

Atatürk İmzalı Pusula

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137429
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yalnızca bir iki saniye içinde yönümüzü bulmaya yarayan pusulaları sevdiklere özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz tasarımlara dönüştürüyoruz! Özellikle macerayı ve ülkesini seven babaya hediye ne alınır diye düşünenlerin kesinlikle sipariş etmesi gereken özel bir hediyedir.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün o eşsiz imzası ile hayata geçirilen Atatürk İmzalı Pusula özel gün hediyesi olarak belki sıradışı bir ürün olarak algılanabilir ama yerinde ve doğru kişilere verildiği sürece en güzel seçim olacaktır. Atatürk aşığı denizci, mimar, dağcı ve izci sevdiklerinize, asker dostlara, mühendis yakınlara armağan edebileceğiniz Atatürk İmzalı Pusula üzerine lazer kazıma yöntemi ile kusursuz bir şekilde yazılacak isim ve soyisim sayesinde kişiye özel bir hediyeye dönüşüyor. Bu anlamda en çok tercih edilen asker hediyeleri arasında bulunan bu pusulayı kaçırmayın!

İsimlerine özel böylesi bir hediyenin sevdiklerinizi ne kadar mutlu edeceğini bir düşünün öncelikle. Evlerinde veya ofislerinde en özel köşede yerini alacak Atatürk İmzalı Pusula ömürlük bir hediye olacağından sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak ve böylesi değerli bir hediye karşısında size ne kadar teşekkür etseler az kalacaktır. Diğer yandan masa üstü süsleri olarak da kullanılabilecek olan Atatürk İmzalı Pusula'yı doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere armağan edebilirsiniz. Öte yandan öğretmenler günü için öğretmene alınacak hediyeler arasında yer alan bu pusula ile öğretmeni son derece sevindireceksiniz. Eğer öğretmenler günü için hediye fikirleri düşünüyorsanız daha fazla beklemeye hiç gerek yok!

Mustafa Kemal Atatürk' e olan hayranlıkları ile bildiğiniz sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak sunabileceğiniz Atatürk İmzalı Pusula'yı isme özel hazırlatmak istediğinizde tek yapacağınız şey sitemizden siparişinizi tamamlamak olacaktır. Dilerseniz Atatürk aşığı biri olarak kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

Atatürk İmzalı Pusula'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.