X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Köstekli Saat & Pusula » Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula
Atatürk İmzalı Pusula

Atatürk İmzalı Pusula

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137429
Tavsiye Et >

3 Saat 24 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
25 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yalnızca bir iki saniye içinde yönümüzü bulmaya yarayan pusulaları sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz tasarımlara dönüştürüyoruz!

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün o eşsiz imzası ile hayata geçirilen Atatürk İmzalı Pusula özel gün hediyesi olarak belki sıradışı bir ürün olarak algılanabilir ama yerinde ve doğru kişilere verildiği sürece en güzel seçim olacaktır. Atatürk aşığı denizci, mimar, dağcı/izci sevdiklerinize, asker dostlarınıza, mühendis yakınlarınıza armağan edebileceğiniz Atatürk İmzalı Pusula üzerine lazer kazıma yöntemi ile kusursuz bir şekilde yazılacak isim ve soyisim sayesinde kişiye özel bir hediyeye dönüşüyor. İsimlerine özel böylesi bir hediyenin sevdiklerinizi ne kadar mutlu edeceğini bir düşünün öncelikle. Evlerinde veya ofislerinde en özel köşede yerini alacak Atatürk İmzalı Pusula ömürlük bir hediye olacağından sevdiklerinize daima sizi hatırlatacak ve böylesi değerli bir hediye karşısında size ne kadar teşekkür etseler az kalacaktır.

Mustafa Kemal Atatürk' e olan hayranlıkları ile bildiğiniz sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak sunabileceğiniz Atatürk İmzalı Pusula'yı isme özel hazırlatmak istediğinizde tek yapacağınız şey sitemizden siparişinizi tamamlamak olacaktır. Dilerseniz Atatürk aşığı biri olarak kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Pusulayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.