X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri
Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri
Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri
Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri
Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri
Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri
Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri

Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138850
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ülkemizin kurucusunun imzasını barındıran Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri hediye seçeneğini Mustafa Kemal Atatürk'ü seven herkese armağan edebilirsiniz. Özellikle ofis arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak hediye edebileceğiniz anlmalı ve son derece kullanışlı bir hediye olacaktır. Ofis arkadaşına ofis süsleri olarak da sipariş edebileceğiniz anısal bir değere sahip hediye olacaktır.
Öte yandan en güzel öğretmen hediye seçeneklerinden biri olan bu not defteri, başöğretmen Atatürk'ün imzasını taşımasıyla öğretmeninizi çok mutlu edecektir. Öğretmenler günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceğiniz bu özel armağan öğretmene unutamayacağı bir gün yaşatacaktır. Eğer en anlamlı ve en güzel öğretmenler günü hediyeleri nelerdir diye düşünüyorsanız, Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri hediye seçeneğini çok beğeneceksiniz. İmza ve fotoğraf hediyeleri içerisinde bulunan bu not defterini ofis arkadaşına ya da sevgiliye hiç düşünmeden takdim edebilir ve hediye sahibini mutlu edebilirsiniz.
Bütün bunların yanında en özel not defterleri arayışı içerisindeyseniz Atatürk'ü seven herkese Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri'ni hediye edebilir ve onlarla aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Doğum günü için arkadaşa alabileceğiniz bu not defterini yılbaşı hediyesi olarak ofis arkadaşına, sevgililer gününde sevgiliye hediye olarak ya da öğretmenler gününde öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısı da yapılacak olan bu armağanı hediye sahibi kesinlikle çok beğenecektir. Kullandıkça sizi hatırlayacak ve planlarını daha düzgün bir şekilde gerçekleştirecek olan hediye sahibi için hem kaliteli hem de çok kullanışlı bir hediye almış olacaksınız. Daha fazla beklemeden Atatürk İmzalı Özel Deri Not Defteri'ni Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

İsme Özel Deri Not Defteri'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kırmızı ve taba renkleri vardır.

  • Çizgili sayfalara sahiptir.

  • Ürün 15.5cm x 23.5cm ölçülerindedir.

  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

  • ATATÜRK İmzalı Özel Deri Not Defteri özel hediye kutusunda ve hediye paketi içerisinde gönderilmektedir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.