X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık

Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139006
Tavsiye Et >
Cüzdan Rengi:
Kırmızı
Siyah
Siyah-Taba
24 karakter yazabilirsiniz.

Ülkemizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasını taşıyan bir hediye alarak erkek arkadaşı ya da babayı sevindirmek istiyorsanız eğer, Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık hediye seçeneğini kesinlikle tercih edeceksiniz. Üzerine dilerseniz hediye sahibinin ismini de baskılatabileceğiniz kişiye özel bu deri kredi kartlık ile sevdiklerinizin işlerini hem kolaylaştıracak hem de onlara anısal niteliğe sahip anlamlı bir hediye almış olacaksınız. Erkek sevgiliye ne hediye alınır diye kara kara düşünüyor ancak aklınıza hiçbir fikir gelmiyorsa Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık tam aradığınız hediye olacaktır.

Aynı şekilde yıldönümü hediyeleri erkek için oldukça önemlidir. Bu yüzden erkek arkadaşa yıl dönümü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir hediye olan Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık erkek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve kullandıkça sizi düşünmesini sağlayacaktır. Bu anlamda erkeğe yapılabilecek sürprizler içerisinde yer alan ve erkek arkadaşı son derece mutlu edecek bir hediye seçeneği olan Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık, hem kullanım kolaylığı hem de anlamı bakımından erkek arkadaş tarafından çok beğenilecektir. Yıl dönümü sürprizi olduğu kadar doğum günü sürprizleri erkek için aynı şekilde önemlidir. Erkek arkadaşa veya eşe doğum günü için güzel bir sürpriz hazırlamak ve son derece anlamlı bir hediye almak istiyorsanız Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık çok doğru bir hediye tercihi olacaktır.

Bütün bunların yanı sıra daha yeni baba olmuş bir arkadaşa babalar günü hediyesi olarak yeni baba hediyeleri arayışı içerisindeyseniz Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık hediye seçeneğini hemen almak isteyeceksiniz. Erkek arkadaşa, sevgiliye veya babaya gönül rahatlığıyla armağan edilebilecek bir hediye olan Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık sizi bekliyor.

Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kırmızı, Siiyah-Taba ve Siyah Renkleri bulunmaktadır.
  • Hakiki deriden üretilmiştir.
  • 8cm x 12,5cm boyutlarındadır.
  • Ön tarafı isme özel baskı arka tarafı ise Atatürk imzası basılmaktadır.
  • Atatürk İmzalı Kişiye Özel Dikey Kartlık özenle paketlenerek hediye kutusunda gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.