X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkeğe Doğum Günü » Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda
Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda

Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138877
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasını barındıran Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda hediyesini iş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak ya da sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla takdim edebilirsiniz. Bu anlamda kişiye özel ajanda seçenekleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda, hediye sahibini çok mutlu edecek ve gururlandıracaktır.

Sevgililer günü için sevgiliye ucuz hediyeler almak isteyenlerin tercih edebileceği fakat bir o kadar da kaliteli bir armağan olan Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda, Atatürk'ü seven herkes tarafından çok beğenilecektir. Aynı şekilde iş arkadaşına yeni yıla girerken alınabilecek güzel bir yılbaşı hediye tercihi olan Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda, Hediye Fabrikası tarafından isme özel bir şekilde hazırlanmaktadır. Kadınlara ve erkeklere yılbaşı hediyeleri olarak gönül rahatlığıyla alınabilecek unisex bir armağan olacak ve sevdiklerinizin daha planlı yaşamasını sağlayacak bir hediye olacaktır.

Bütün bunların yanında planlı yaşamayı seven eşe evlilik yıl dönümü için sipariş edebileceğiniz Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda, eşiniz tarafından çok beğenilecek ve gururla kullanılacaktır. Doğum günü için arkadaşa, yılbaşı için iş arkadaşına ya da sevgiliye hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz bu ürünü dilerseniz evlilik yıl dönümü için eşe armağan edebilir ve sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilen Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda, Atatürk'ü seven herkes için çok önemli bir armağan olacaktır.

O halde daha fazla beklemeden Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda seçeneğini sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde armağan edebilir ve onlara vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Bu güzel hediye seçeneğini kaçırmak istemiyorsanız hemen sipariş edin!

Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda' Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda Ölçüleri 15 x 24 cm dir.

  • Ajanda Kaliteli desenli suni deri kaplıdır.

  • Aynı renk kalem tutma bölümü bulunmaktadır.

  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmiş olup ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.

  • Atatürk İmzalı Kişiye Özel Ajanda içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.