X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti
Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti

Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135645
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Mustafa Kemal Atatürk'e ait bir fotoğraf, bir söz, bir imza o kadar değerlidir ki.. Sevgili Atatürk'ün değerini bilenler için bunlar dünyanın en kıymetli şeyleridir. Atatürk sevdalı sevdiklere hediye edebileceğiniz İsimli Atatürk İmzalı İsimli Kalem Ve Anahtarlık Seti hediyelerin en anlamlısı olacak! Bu bakımdan babalar günü için babaya ne hediye alınırdiye düşünüyorsanız ona bu kalem setini kesinlikle sipariş etmelisiniz.

Böylesine anlamlı bir hediye vermek hem veren için hem de alan için o kadar onurlu ve keyiflidir ki.. Atatürk'ün imzası ile hazırlanan bu çok özel set; ofis hediyesi olarak eşe , arkadaşa , öğretmene , aileye hediye edebileceğiniz çok şık bir hediye.. Sevdiklere ofis hediyesi olarak masaüstü aksesuar seçeneklerinden olan bu hediye setini tercih ederek onlara güzel ve anlamlı bir hediye almış olursunuz.

Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak. Siyah metal görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip kalem ve Atatürk imzalı ve fotoğraflı şık bir anahtarlıktan oluşan bu set , üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor. Aynı zamanda kocama doğum günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Bu özel hediye setini eşe hediye olarak sipariş ederek ona armağan edebilirsiniz. Aynı şekilde öğretmenler gününde öğretmen için hediye olarak da alabileceğiniz son derece anlamlı ve değerli bir hediye seti olacaktır. Bu anlamda öğretmenler günü için öğretmene unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız daha fazla beklemeyin!

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları, anahtarlarını biraraya toplayacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır. Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti'ni ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşa hediye olarak hazırlatın, satın alın..

Atatürk İmzalı İsimli Kalem ve Anahtarlık Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 

  • Kalem boyu 14 cm'dir.
  • Anahtarlık 13 cm x 2.5 cm boyutlarındadır.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.