Hediye Fabrikası » Ajanda Çeşitleri » Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda
Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda
Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda
Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda
Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda
Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda
Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda

Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137556
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni iş hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremiyorsanız işte size harika bir alternatif; Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda.

Ofis hayatında sıklıkla kullanılan ajanda modellerinin çok dışında kalan bu ajanda ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün eşi benzeri olmayan imzası ile detaylandırılıp kusursuz bir görüntüye kavuşturulmuştur. Ve yine imzanın alt kısmına işlenecek isim ve soyisim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacak ve sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. İş hayatında keyifle kullanılacak Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda'nın farklı ve kullanışlı tasarımını çok seveceksiniz. Ajandanın üstünde bulunan mıknatıslı kilit ve yan tarafında bulunan kalem askılığı ile sıradan ajanda modellerinden farklı olduğunu ispatlayan bu ajandayı kullanmak oldukça keyifli olacaktır. Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda'ya en önemli bilgiler, kısa notlar ve randevular yazılacak; her şey gününde ve zamanında yapılmış olacak. Yeni iş hediyesi olarak en sevdiklerinizin beğenisine sunacağınız bu ajandanın ofis masalarında çok özel bir yere sahip olacağından ve belli bir süre sonra kullanılmasa bile daima saklanacağından emin olabilirsiniz.

Yeni bir işe başlayan veya işinde terfi alan arkadaşınıza, sevgilinize, kardeşinize Atatürk sevdalarını çalışma ortamlarında dışa yansıtmalarını sağlayacak Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda'yı sevdikleriniz adına hazırlatmak ve onlara armağan etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi tamamlayıp tarafımıza iletmeniz olacaktır.

 

Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ajanda 18 cm x 24 cm ölçülerindedir.

Üstünde parlak metal mıknatıslı kilidi bulunmaktadır.

Ajandanın yan tarafında her kalem ebadına uyabilen kalem tutucu lastiği bulunmaktadır.

Ajanda da her gün için ayrı bir sayfa ayrılmıştır.

Atatürk İmzalı İsim Yazılı Ajanda şık ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.