X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan
Atatürk İmzalı Deri Cüzdan

Atatürk İmzalı Deri Cüzdan

139,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137431
Tavsiye Et >
Cüzdan Rengi:
Siyah
Taba
50 karakter yazabilirsiniz.

Atatürk imzalı deri cüzdan ile sevdiklerimize Ata kokan bir hediye verin!

Sevdiklerinize özel bir hediye vermek istediğinizde farklı şeylere yönelirsiniz zira o hediyeye her baktığında sadece sizi hatırlamasını ve bu sayede de kalbindeki yerinizin özel olmasını istersiniz. İşte Ata imzalı deri cüzdan bu isteğinize büyük ölçüde hizmet edecek. Baskılı hediyeler arasında yer alan bu özel ürün üzerinde hem Ata hem de imza baskınızı taşıyacak

 

Cüzdanlar erkeklerin şıklık konusunda büyük tamamlayıcılarındandır. Ayakkabılar, kemer gibi aksesuarlarla büyük ölçüde özdeşleşen cüzdanlar, erkeklerin ceplerinden çıkardıkları anda odak noktalarından biri olur. Hal böyle olunca cüzdan kullanımının zorunluğu olduğu eril grubu cüzdan seçiminde dikkatli olmalı ve tarzlarını büyük ölçüde etkilediğini unutmamalıdır. Bu konuda siz bayanlara da büyük ölçüde iş düşüyor olabilir. Zira eşinin ya da babasının veya oğlunun giyim – aksesuar objeleri konusunda söz sahibiyseniz ve seçimlerini siz yapıyorsanız bu konuda siz de dikkatli olmalısınız demektir. Sevdikleriniz için seçebileceğiniz seçeneklerinden Hediye Fabrikası sayfalarında sergilenen Deri cüzdan oldukça dikkat çekici, şık ve milli duygularımızın tetikleyecek olan en güzel imzayı üzerinde taşıyor olacak.

 

Örneğin aile fertlerinizden herhangi bir erkeğe cüzdan almanız gerekiyorsa ona gerçek derinden üretilen bu Atatürk imzalı cüzdandan aldığınızda onu büyük ölçüde mutlu edeceksiniz. Neden diyecek olursanız sıradan, kimliksiz, taklit deriden üretilen ve hiçbir kişiliği olmayan cüzdanlar onlara hiçbir tat, hiçbir tarz katmayacaktır da ondan. Halbuki sevdiğiniz ve tanıdığınız erkeklere Ata imzalı bu deri cüzdandan aldığınızda, üzerinde bulunan baskılardan dolayı gururla taşıyacaklardır bu cüzdanı.

Mustafa Kemal Atatürk’ün zarifliğini  yansıtan o estetik imzayı üzerinde taşıyacak olan bu özel cüzdan hemen bu imzanın alt kısmında da sevdiklerinizin ad – soy ad  baskısını taşıyor olacak. Siyah zeminde bulunan gold baskılarla kombinlenen bu özel cüzdanın görünümü de oldukça şık ve her türlü giysiyle de uyumlu olacaktır. Dilerseniz siyah, dilerseniz de taba renginde tercih edebileceğiniz bu cüzdanı sevdiklerinizin beğenisinin doğrusunda sipariş edebilirsiniz. Hediye al manın en büyük keyfe dönüştüğü Hediye Fabrikası en tarz ve elit cüzdanları siz ve sevdikleriniz için sergiliyor.

Erkeklerin hemen hemen hepsi giydiği kıyafetlere ve kullandığı aksesuarlara özen gösterirler. Dışa yansıttıkları şıklıklarının kullandıkları aksesuarlarda da bulunmasını isterler. Hal böyle olunca kalitesi ve klas görüntüsü ile dikkat çeken kravatlara, kol düğmelerine, cüzdanlara, kemerlere, ayakkabılara sahip olurlar. Hayatınızdaki şık beylere bir ömür keyifle kullanacakları bir aksesuar armağan etmeyi planlıyorsanız size önereceğimiz ürünü hediye listenizde en başa almanızı tavsiye ederiz. Ulu önderimizin eşi benzeri olmayan imzası ile detaylandırılan Atatürk İmzalı Deri Cüzdan kalitesi, siyah ve taba renk seçeneği ile dikkat çekiyor. Hayatınızdaki beylerin zevkine göre tercih edebileceğiniz bir renk ile hazırlanacak Atatürk İmzalı Deri Cüzdan'ımız beylerin en özel aksesuarları arasında yerini alacak. Üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim ve soyisim sayesinde kişiye özel hal alıp beylerin kendilerini özel hissetmelerine sebep olacak. Siz değerli sevdiklerinden böylesi bir hediye almak onları ne kadar önemsediğinizi ve sevdiğinizi hissettirecek.

Sizde hayatınızdaki o özel beylerden birine babanıza, sevgilinize, eşinize veya arkadaşınıza doğum günlerinde veya diğer özel günlerin birinde çok özel ve kullanışlı bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi Atatürk İmzalı Deri Cüzdan'dan yana kullanın, bir ömür zevkle kullanılacak bir armağan seçiminde bulunun. Atatürk aşığı biri olarak dilerseniz kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz.

 

Atatürk İmza Tasarımlı Deri Cüzdan

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.