Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati
Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati

Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93648
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
10 karakter yazabilirsiniz.
120 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününde bayan öğretmene alınabilecek ya da erkek öğretmene alınabilecek en değerli öğretmenler günü hediye seçeneklerinden birini arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz! Geleceğinize yön veren sevgili öğretmenleriniz için birbirinden güzel hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati'ni de en sevdiğiniz öğretmeninize hediye etmeniz için tasarladı.

Geleceğinize yön vermek adına tüm bilgi birikimini size gün ve gün aktaran değerli öğretmeniniz yılın bir gününde de olsa en değerli hediyeleri haketmekte. Sizde bizle aynı düşüncede olduğunuza göre kendinizi bu sayfada buldunuz. Öncelikle bay ya da bayan öğretmeniniz için seçeceğiniz Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati ile çok doğru bir tercih yapacaksınız. El yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli bir hediye sayılabilecek bu duvar saati öğretmeninizin duvarını süslerken zamana her baktığında da sizi hatırlamasını ve sevgiyle anmasını sağlayacaktır. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün bir fotoğrafı ile detaylandırılıp hazır hale getirilen şık duvar saatimiz yine üzerine yazdıracağınız Atatürk'ün bir sözü veya kendi sözünüz ile detaylandırılıp anlamlı bir hediyeye dönüştürülüyor. Öğretmeninize verdiğiniz ilk anın heyecanını daima koruyacak bu duvar saatine dilerseniz öğretmenler günü mesajları arasından birini seçip onu işletebilirsiniz. En güzel ve en anlamlı kişiye özel öğretmenler günü hediyesi sayılabilecek Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati o özel günde verilen hediyeler arasından sıyrılıp çok özel bir yer edinecek ve öğretmeninizi fazlasıyla mutlu edecek.

24 Kasım öğretmenler gününde çok sevdiğiniz öğretmeninizi özel hissettirmek ve ona ömürlük bir hediye vermek istiyorsanız Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati'ni Hediye Fabrkası.com'dan hemen hazırlatın, anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi vermenin keyfini yaşayın.

Atatürk Baskılı Öğretmenler Günü Duvar Saati satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.