X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi
Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi
Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi
Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi
Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi

Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139032
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Galatasaray taraftarı olan erkek arkadaşa, sevgiliye ya da babaya güzel bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız eğer, Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi setini armağan edebilir ve hediye sahibini şaşırtabilirsiniz. Üzerinde aslan simgesi yer alan bu rakı kadehlerinin üzerine ayrıca hediye sahibinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Galatasaraylı erkeğe alınacak doğum günü hediyesi seçenekleri arasında başı çeken bir hediye olan Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu anlamda Galatasaraylı erkeklere ne hediye alınır diye kara kara düşünüyorsanız bu güzel rakı kadehi setini sakın kaçırmayın!

Öte yandan 1 yıl hediyesi erkeğe güzel bir hediye alarak erkek sevgiliyi 1. yılınızda mutlu etmek istiyorsanız Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi'ni gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve erkek sevgiliyi son derece mutlu edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sevgiliye en güzel hediye erkek için rakı kadehi hediyesidir. Üstelik sevgiliniz galatasaraylı ise Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi çok daha anlamlı bir hediye olacaktır. Galatasaraylı olan erkek eşe doğum günü sürprizleri arasında da yer alan bu rakı kadehi seti ile eşinize unutulmayacak bir doğum günü yaşatacaksınız.

Bütün bunlarla birlikte babaya babalar günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi babanız tarafından çok beğenilecektir. Babama ne hediye alsam diye düşünüyorsanız eğer Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi hediye seçeneği tam aradığınız armağan olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi'ni sevgililer günü için sevgiliye, babalar günü için babaya armağan edebilir ve onları son derece şaşırtabilirsiniz. Doyumsuz sohbetlerin vazgeçilmezi bu armağanı sakın kaçırmayın!

Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh üzerindeki yazılar lazer işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 2Adet üzeri baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak elde yakama tavsiye edilir.
  • Aslan Sütü Sevenlere Hediye 2li Rakı Kadehi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.