X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Mutfak Önlüğü » Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü
Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü
Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü
Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü
Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü

Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137620
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Aşkın tarifini sıradışı bir şekilde dile getirdik ve sevgiliye hediye edilebilecek sıradışı bir armağana dönüştürdük; Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü.

Tarif etmekte güçlük yaşadığımız aşk herkesin dilinde farklı anlamlarda saklı. Kimisi aşkı tarifsiz olarak görürken kimi de sevgi sözcükleriyle aşkın tarifini yapmaya çalışıyor. Sizin de romantik hediyelerden hoşlanan sevgiliniz varsa ve ona yakın zamanda bir hediye vermeyi planlıyorsanız tercih listenize Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü'nü kesinlikle ekleyin. Bayan için kırmızı, erkek için siyah renkte hazırlanıp gönderilecek bu önlükler çift olarak üretildiğinden birlikte takmak daha keyifli olacak. Mutfağınızda geçirdiğiniz zaman boyunca kullanacağınız Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü ile aşk dolu vakitler geçireceğiniz gibi birlikte leziz yemeklere de imzanızı atacaksınız. Bir yandan yemek pişirip bir yandan da eğleneceksiniz. Sevgiliniz doyumsuz yemekleri hazırlarken siz de bir aşçı edasıyla sunumlarınıza eşlik edecek salataları veya mezeleri hazırlayacaksınız. Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü'nün aranızdaki aşkın pekişmesinde de büyük role sahip olacağından eminiz.

Mutfakta zaman geçirmeyi seven sevgiliye hediye olarak kesinlikle doğru bir seçim olabilecek Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü'nün en güzel detaylarından birini sözlemeden edemeyeceğiz; üzerine yazılan isimlerinizle tamamen size ve sevgilinize özel olarak hazırlanacak bu önlükler sevdiğiniz insanın kendini özel hissetmesinde de etkili olacaktır.

 

Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Bayan için kırmızı erkek için siyah önlük gönderilmektedir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.