Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kanvas Tablo » Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 65x95
Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 65x95

Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 65x95

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137398
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

O büyük aşkınızı, sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi her yerde herkese ilan etmek mi geliyor içinizde? Sevginizi dağa, taşa, duvara, kağıda her yere yazmak ve sevgilinizi etkilemek mi istiyorsunuz? O halde size harika bir önerimiz var! Aşkınızı kumsala yazmayı ister misiniz? Üstelik yazdığınız yazıyı serin suların dalgaları alıp götürmeyecek, sonsuza kadar orada o yazı kalacak. Nasıl olacak bu? derseniz eğer Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 65x95 bu amaçla tasarlanmış eşsiz bir ürün.

Sevgilinize iletmek istediğiniz mesajı kumsala yazarak kalp içine alıyoruz ve isimlerinizi de ekleyip anlamlı bir armağana dönüştürüyoruz. Fotoğraflanarak kanvas tablo haline getirilen bu eşsiz görüntü sevgilinizin aklını başından almak için oldukça etkili. Ona şimdiye kadar verdiğiniz sıradan hediyelerin aksine daha anlamlı ve kalıcı olabilecek Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 65x95 aradan uzun yıllar geçse bile kalıcılığını sürdürecek, sevgilinizin odasının duvarını süsleyecektir. Biricik aşkınız bu tabloya her baktığında o büyük aşkınızı aklından çıkaramayacak ve size her gün yeniden aşık olacaktır.

Hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o özel insana en özel günlerinizde hazırlatabileceğiniz Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 65x95'yu satın almak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun, sevgilinize bakmaya doyamayacağı aşk dolu bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tabloyu 65x95 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • 65x95 cm ölçülerindedir

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.