Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kanvas Tablo » Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 40x60
Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 40x60

Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 40x60

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137393
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Aşkınızı ilan etmenin en güzel yollarından biridir sıcak kumlar üzerine yazı yazmak. Yazın gelmesiyle kendini sahillere atan aşıkların ilk yapacağı şeydir hatta. Biricik aşklarını ne kadar çok sevdiklerini yazarlar belki bu kumlara veya isimlerini kalp içerisinde.. Romantikliği çağrıştıran bu sanat ile birbirlerini ne kadar çok sevdiklerinin farkına bir kez daha varırlar. Fakat bilirsiniz ki kuma yazılan yazılan serin dalgaların gelmesi ve o yazıyı alıp götürmesi ile yok olur. Aşk ilanlarının silinmesine, yok olmasına üzülselerde yapacak birşey yoktur. Ama şimdi dalgaların alıp götürdüğü bu yazıların silinmemesi, daim olması için harika bir önerimiz var! Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 40x60..

Sevgiliye alınabilecek en romantik hediyelerden biri olan bu tablo ile aşkınızı en güzel şekilde ilan edebilmez fırsatını da yakalayacaksınız. Biricik aşkınızın aklını başından alacağını düşündüğümüz hediyenizin sahile yazılan aşk dolu sözcükler şeklinde tasarlanması ve dalgaların alıp götürdüğü yazıların aksine kalıcı bir yazı olması sevgilinizi heyecanlandıracaktır. Onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kez daha anlayacak, size sımsıkı sarılacaktır. Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 40x60'nun en belirgin diğer bir özelliği ise üzerine yazılan isimleriniz ve çok özel bir tarih. Böylelikle oldukça değerli bir armağan olacak Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo'yu sevgiliniz en güzel yerde sergileyecek her baktığında içini tatlı bir huzur kaplayacaktır.

Sevgiliye hediye olarak tercih edilebilecek Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 40x60'yu ömürlük bir hediye olarak sevgilinize ve size özel olacak şekilde hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun.

Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tabloyu satın almadan önce bilinmesi gerekenler:


Ölçüleri: 40x60 cm'dir

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.