Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kanvas Tablo » Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 30x40
Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 30x40

Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 30x40

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137373
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sıcak kumların üzerine yazdığınız isimleriniz ve sevgi sözcüklerini serin sular alıp götürmesin aşkınız kumsalda daim olsun istedik ve harika bir tasarıma imza attık; Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 30x40..

Kuma yazı yazma aşkı ne zaman ve ne şekilde başladı bilinmez ama her aşığın yapmaktan en çok keyif aldığı bir şey olduğunu kesin ve net olarak söyleyebiliriz. Fakat büyük bir keyifle ve özenle yazılan yazıları alıp götüren dalgalardan sonra kumlara serilen aşkınız yok olur gider. Bu durumdan şikayetçi olduğunuzu hissettik ve Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 30x40 ile aşkınızı ölümsüz bir şekilde kumlara yazma olanağını sunduk. Sevgiliye alınabilecek oldukça romantik bir hediye sayılan bu tablo ile şimdiye kadar alabileceğiniz en özel hediyeyi seçmiş olacaksınız. Hediyeniz sizin mesajınıza ve isimlerinize özel hazırlanacağından ölümsüz bir armağana dönüşecek, farklı tasarımı sevgilinizi etkisi altına alacak. Biricik aşkınızın bu denli bir hediyeyi çoktan hakettiğini düşünüyoruz!

Sevgiliye sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tablo 30x40 ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilir, onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi, yıldönümü hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak isimlerinize özel hazırlatabileceğiniz bu şık tabloyu kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Aşkımı Kumsala Yazdım Kanvas Tabloyu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün ölçüsü 30x40 cm'dir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.