X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Aşk Serüveni Bloknot Defter
Aşk Serüveni Bloknot Defter
Aşk Serüveni Bloknot Defter
Aşk Serüveni Bloknot Defter
Aşk Serüveni Bloknot Defter

Aşk Serüveni Bloknot Defter

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139159
Tavsiye Et >

Sevgiliye romantik bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Sevgilime güzel bir sürpriz yapmak istiyorum diyenleri buraya alalım. Özellikle kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği anlamlı ve aynı zamanda romantik bir hediye arayışı içerisindeyseniz eğer ona gönül rahatlığıyla Aşk Serüveni Bloknot Defter hediye seçeneğini armağan edebilir ve sevgiliye unutamayacağı güzellikte bir gün yaşatabilirsiniz. Üzerine aşkınızı anlatacak yazılar, şiirler yazabileceği ya da günlük tutabileceği harika bir hediye olacaktır. Kız arkadaşa alınabilecek dünyanın en güzel hediyesi ne olabilir diyorsanız onun için tercih edebileceğiniz Aşk Serüveni Bloknot Defter çok doğru bir hediye olacaktır.

Özellikle günlük tutmayı seven kız arkadaş için doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz günlük defter modelleri içerisinde yer alan Aşk Serüveni Bloknot Defter ile kız arkadaşa romantizm dolu yazılar yazdıracak ve onun sizi ne kadar çok sevdiğini göstermeyi başaracaksınız. Dilerseniz defterin üzerine kişiye özel isim baskısı da yaptırarak aşkınızı en anlamlı şekilde kız arkadaşa gösterebilirsiniz. Sevgiliye sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde armağan edilmesi gereken en romantik hediye seçenekleri arasında yer alan Aşk Serüveni Bloknot Defter ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız! Öte yandan sadece bu güzel defteri değil aynı zamanda kişiye özel kalem defter seti olarak da tercih edebileceğiniz bir kalem ile birlikte bu şahane hediyeyi kız arkadaşa takdim edebilir ve onu oldukça duygulandırabilirsiniz. Son derece kullanışlı bir hediye seçeneği olan Aşk Serüveni Bloknot Defter; Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor!

Bununla birlikte sevgiliye kitap hazırlamak gibi bir düşünceniz varsa bu güzel hediyeyi kendiniz için alıp üzerine sevgiliniz için romantik yazılar yazarak sevgiliye takdim edebilirsiniz. Bir kadının alabileceği en anlamlı hediye seçeneklerinden biri olacak olan bu sürpriz ile kız arkadaşınıza vermiş olduğunuz değeri en anlamlı şekilde ona göstermeyi başaracak ve aşkınızı daha önce hiç yaşamadığınız kadar mutlu yaşayacaksınız. Kız arkadaşa ne alsam diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Bu anlamda doğum günü gibi özel günler için sevgili ye hediye Hediye Fabrikası'ndan alınır ve sevgiliye unutulmayacak anılar yaşatılır! Hazır mısınız?

Aşk Serüveni Bloknot Defter'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 12x16 cm ölçülerindedir

  • Toplam 60 yapraktan oluşmaktadır.

  • Yapraklar 1. sınıf mat kağıttır.

Aşk Serüveni Bloknot Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.