X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Çerçeveler » Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın
Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın
Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın
Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın

Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F50995
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi alarak ona unutulmayacak bir gün yaşatmak istiyorsanız ona Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Aşkınızı ölümsüzleştirmek için illa bir ağaca ihtiyacınız yok :) Siz isimlerinizi yazıp gönderin, biz ağaca aşkınızı kazırız. Sevilen kadına doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz isim yazılı bu fotoğraf çerçevesi ile ona unutamayacağı bir gün yaşatacaksınız. Sevgilime güzel bir doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel ve anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Sevgiliniz bu çerçeveyi dilerse ofisinde dilerse de evinde sergileyerek çerçeveye baktıkça sizi düşünecektir!

Sevgiliye hediye edebileceğiniz romantik bir resim çerçevesi, Ağaç gövdesi üzerindeki kalp içine sizin ve sevgilinin isimlerini yazıyor ve romantik bir ev dekoru hazırlıyoruz. Maun renk resim çerçevesi içine yerleştirilen ve cam ile korunan isim yazılı ağaç resminiz duvara asılabilir, ya da arkasındaki destek ayağı sayesinde düz zeminlerde de kullanılabilir. Bu anlamda ahşap hediyelik eşya kalitesinde olan Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Sevgiliye alınabilecek ilginç hediye cesitleri içerisinde yer alan bu fotoğraf çerçevesi ile kız arkadaşa her zaman sizi düşüneceği bir hediye vermiş olacaksınız. Kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği anlamlı bir hediye tercihi olan Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın'ın üzerinde isimlerinizin bir ağaca kazınmış olduğu bir fotoğraf yer alacaktır. Üstelik ahşap çerçevesi ile oldukça klas gözükecek olan bu hediye ile sevgiliye karşı olan duyguları en sade şekilde ona göstereceksiniz. Dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz de sevgililer günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz bu ürün, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Eğer sevgililer günü gibi özel günler için farklı hediye fikirleri arıyor fakat sevgiliye bir türlü nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız bu özel tasarım hediye seçeneğini sakın kaçırmayın! Bu anlamda uzaktaki sevgiliye surpriz olarak sipariş edebileceğiniz farklı ve oldukça romantik bir armağan olacaktır. Sevgilime sürpriz yapmak istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmek isteyecekleri farklı ve bir o kadar romantik bir hediye seçeneği olan Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın ona alabileceğiniz anısal nitelikte bir hediye olacaktır. Kız arkadaşa en özel günlerde alınabilecek en özel hediye seçeneklerinin başında gelen bir üründür.

Kişiye özel hediyeler neden bu kadar önemli diye soruyosanız eğer size kısaca açıklayalım; Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır. Hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Eğer sevdiklere orijinal ve benzersiz bir hediye vermek istiyorsanız Kişiye Özel ürünler tam size göre. Yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye de tek olmuş olur.

Bu anlamda Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın hediye seçeneğini kişiye özel olarak hazırlatarak sevgililer günü gibi özel günlerde kız arkadaşa gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz. Onun bu mutluluğundan siz de keyif alacaksınız! Öyleyse daha fazla beklemeden bu güzel ve romantik hediye seçeneğini sevgiliye armağan etmek istiyorsanız hemen tıklayın ve oldukça anlamlı bir ürün olan bu çerçeveyi hemen satın alın!

Aşıklara Özel Çerçeve - Aşkınızı Ağaca Kazıyın'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Çerçeve :

  • En: 18 cm
  • Boy: 24 cm
  • Kalınlık: 2 cm

Resim :

  • En: 21 cm
  • Boy: 15 cm

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.