X
Hediye Fabrikası » Yıldönümü Hediyesi » İlginç Hediyeler » Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu
Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu
Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu
Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu
Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu

Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139268
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü gibi özel günler için kız arkadaşa romantik bir hediye alarak onu duygulandırmak istiyorsanız Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kız arkadaşa alınabilecek en farklı ve romantik hediye seçeneklerinin başında gelen bu müzik kutusu sayesinde ona her zaman kendinizi hatırlatacak ve aşkınızı her daim ilk günkü heyecanla yaşayacaksınız. Bu anlamda sevgiliye özel hediye fikirleri arayışı içerisindeyseniz Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu tam aradığınız ürün olacaktır.

Sevgilinin evinde ya da iş yerinde sergileyeceği kristal cam ve biblo hediye seçenekleri arasında yer alan Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu ile ona her an kendinizi hatırlatmayı başaracaksınız. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken romantik hediye seçenekler arasında en çok tercih edilen üründür. Ona olan aşkınızı en romantik şekilde anlatmanızı sağlayacak olan Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Ayrıca kadınlara olduğu kadar erkek için sevgililer günü hediyeleri arasında da yer alan Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu ile erkek arkadaşı da hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Erkek arkadaşa romantik bir hediye almak isteyenlerin asla kaçrımaması gereken özel bir üründür. Bu bakımdan sevgililer günü hediyeleri saat ve biblo seçeneklerinden birini tercih edebilir ve sevgiliye anısal bir değere sahip hediye verebilirsiniz.

Sevgililer gününde, doğum gününde ya da yıl dönümü gibi diğer anlamlı günlerde alınabilecek hediye ürünler arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu ile sevgiliyi hiç olmadığı kadar duygulandırmayı başaracaksınız. Kız arkadaşa veya erkek arkadaşa hediye edilebilecek unisex bir ürün olan bu müzik kutusunu sevgiliniz dilerse evinde dilerse de iş yerinde sergileyerek her daim sizi düşünecektir. En özel hediye seçeneklerini her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda bulacak ve sevgiliye en anlamlı günler için unutulmayacak sürprizler hazırlayacaksınız. Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu Hediye Fabrikası farkıyla sizlerle buluşuyor. Artık kara kara sevgilime ne hediye alsam diye düşünmeye hiç gerek yok! Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 19cm x 16cm ölçülerindedir.

  • Sert dayanıklı plastik malzeme.

  • Müzik kutusunun kurma kolu önde çiçekli LOVE yazılıdır ve müzik mekanizması arkada bölümde bulunmaktadır.

  • Müzik kutusunda Beethoven Für Elise parçası çalmaktadır.

  • Aşık Öpüşen Sevgililer Müzik Kutusu özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.