X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık
Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık
Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık
Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık
Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık

Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139167
Tavsiye Et >
16 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.

Erkek arkadaşa doğum gününde güzel bir hediye almayı düşünüyor ve alacağınız hediye sayesinde gideceği her yerde sizi düşünmesini istiyorsanız ona Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık hediye seçeneğini armağan edebilirsiniz. Üzerinde kedi figürlerinin yer alacağı bu anahtarlıkta aynı zamanda kişiye özel isimleriniz de yer alacak ve hediye erkek arkadaşınız için değerli bir hale gelecektir. İş yerinde, ofisinde, arkadaşlarıyla birlikteyken, kısacası gideceği her yerde yanında götüreceği bu anahtarlık sayesinde erkek arkadaşınız her zaman sizi düşünecektir. Doğum günü ya da sevgililer günü gibi anlamlı günler için sevgilime ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Ona Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık'ı armağan ederek sevgiliyi son derece şaşırtabilir ve duygulandırabilirsiniz.

Erkek arkadaşa veya kız arkadaşa alınabilecek romantik bir anahtarlık modeli arıyorsanız eğer, Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık çok doğru bir seçenek olacaktır. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bir ürün olan bu anahtarlık ile ona karşı olan aşkınızı en güzel şekilde gösterecek ve onun anahtarlığa baktıkça sizi düşünmesini sağlayacaksnız. Bu anlamda özel günlerde sevgiliye yapılacak sürpriz hediyeler içerisinden en farklısı olan bu anahtarlığı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevgiliye armağan edebilirsiniz.

Öte yandan erkek arkadaşınız askerde ise ona kendinizi hatırlatmak için askere ne hediye alınır sorusuna en güzel cevap yine bu anahtarlık olacaktır. Erkek arkadaşın her daim sizi düşünmesini sağlayacak olan bu özel hediye ile onunla birlikte değilken bile manevi olarak her zaman onun yanında olacaksınız. Bununla birlikte doktor sevgiliye doktora özel hediyeler almak istiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken bir ürün olan Aşık Kediler Tasarımlı Kapl Baskılı Anahtarlık doktor sevgilinin çok hoşuna gidecektir. Geceleri nöbet tutarken bile aklında olmasını sağlayacağınz bu anahtarlık sayesinde sevgiliyle olan aşkınız her zaman heyecanını koruyacaktır.

O halde daha fazla beklemeden Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık'ı sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günler için sipariş ederek sevgiliyi şaşırtabilir ve ona manevi değeri yüksek bir hediye takdim etmiş olursunuz.

Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Anahtarlık Ebatları: Çap: 6 cm Kalınlık: 3 mm

  • Çift taraflı baskı yapılmaktadır.

Aşık Kediler Tasarımlı Kalp Baskılı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.