X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası
Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası

Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139157
Tavsiye Et >
Ürün Rengi:
Krem
Siyah
50 karakter yazabilirsiniz.

Sevgililer günü için sevgilime güzel bir hediye almayı düşünüyorum ancak ona ne hediye alacağıma bir türlü karar veremiyorum diyorsanız eğer, sevgiliye alabileceğiniz romantik bir hediye önerisinde bulunuyoruz: Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası hediye seçeneğinin üzerinde bisiklete binen aşık çiftler figürü yer almakta ve ayrıca sevgilinizle birlikte isimleriniz bulunmaktadır. Oldukça farklı ve aynı zamanda romantik bir hediye seçeneği olan bu çanta sayesinde sevgiliye güzel bir sürpriz yapacaksınız. Ona alacağım hediyem unutulmayacak güzellikte olsun istiyorsanız eğer, Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası tam aradığınız hediye olacaktır.

Bu bakımdan eğer hamile bir eşiniz varsa hamileye hediye olarak alabileceğiniz Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası'nı eşiniz çok beğenecek ve bu çantayı bebek eşyalarını koymak için kullanacaktır. Ona güzel bir jest yapmak istiyorsanız bu özel çanta seçeneği sizler için özel olarak hazırlandı. Ayrıca oldukça çevreci bir çanta olan bu ürün ile hamile eşinizi hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Kadın için olduğu gibi eşime hediye erkek için ne alabilirim diyenlerin de tercih edebileceği Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu doğrultuda 14 şubat sevgililer günü hediyesi erkek için ne olabilir sorusunun en romantik cevabı kesinlikle Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası olacaktır! Özellikle üzerinde isimlerinizin yer aldığı bu çanta ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Orijinal hediye fikirleri arayanların çok beğeneceği ve asla kaçırmayacağı hediye seçeneklerinden biri olan Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası hem şık hem de oldukça dikkat çekici bir üründür.

Artık sevgiliye ne hediye alınır diye uzun uzun düşünmeye gerek kalmadan ister doğum günü için isterse de sevgililer günü ya da yıl dönümü için Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası'nı tercih ederek sevgiliye orijinal bir armağan verebilir ve ona unutamayacağı bir özel gün yaşatabilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayacak olan Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu güzel ürünü daha fazla beklemeden hemen sipariş edin ve sevgilinizi şaşırtın!

Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 27 x 32 cm çanta ölçüsü.
  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.
  • Doğada tamamen çözünebilen bir çantadır.
  • Aşık Bisikletliler Tasarımlı Bez Postacı Çantası özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.