X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası
Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası
Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası
Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası
Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası
Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası
Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası

Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138972
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için tercih edebileceğiniz kullanışlı ve sıradışı bir hediye arıyorsanız Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası hediyesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Özellikle anneye güzel bir armağan olacak bu kesim tahtası'nın üzerinde aşçı şapkası tasarımı yer almaktadır. Bu anlamda anneler günü için hediye arayışı içerisindeyseniz eğer, Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası'nı hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Ayrıca anneye doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz bu kesim tahtası, anneye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaktır. Anneniz bu kesim tahtasını kullandıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Anneye doğum günü hediyesi olarak unutulmayacak bir armağan hediye etmek istiyorsanız Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası'nı tercih edebilirsiniz. Alınabilecek en kullanışlı anneye hediyeler seçeneklerinden biri olan bu kesim tahtası, Hediye Fabrikası'nda özel olarak üretilmektedir. Dilerseniz bu hediyenin yanında özel tasarım mutfak önlükleri de hazırlatarak kişiye özel olarak sipariş edebilirsiniz. En kullanışlı mutfak aparatları içerisinde başı çeken Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası ile anneye unutulmayacak güzellikte bir anı armağan etmiş olacaksınız.

Anneler günü hediyesi olarak ya da anneye doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz ve Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası ile annenizi son derece mutlu etmeye hazır olun! Ayrıca mutfaktan çıkmak bilmeyen kardeşe veya arkadaşa hediye olarak da sipariş edebileceğiniz bu kesim tahtasını arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak takdim edebilir ve aranızdaki samimiyetin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. O halde Hediye Fabrikası'ndan bu güzel Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası'nı hiç beklemeden sipariş ederek sevdiklere özel günlerde armağan edebilirsiniz. Acele edin ve bu güzel ürünü hemen satın alın!

Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 37 cm uzunluğunda, 27,5 cm genişliğindedir.

  • Malzeme: Ahşap gövde ile metal tutacak ve askı aparatı.

  • Master Chef'lere özel olarak sağ alt kısma dilediğiniz ismi yazabilirsiniz.

  • Aşçı Şapkası Tasarımlı Kişiye Özel Kesim Tahtası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.