X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138721
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni yıla girerken arkadaşıma hediye olarak ne alsam diye düşünüyor fakat nasıl bir hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek onu şaşırtabilirsiniz. Yılbaşı için özellikle arkadaşa alınabilecek ilginç hediye fikirlerinelerdir diye düşünenlerin hemen sipariş etmesi gereken farklı ve anlamlı bir ürün olacaktır. En yakın arkadaşa, ofis arkadaşına ya da kankaya hediye olarak almayı düşünebileceğiniz ve her daim sizi hatırlatacak olan anısal bir değere sahip anlamlı bir hediye tercihi olacaktır.

Kadın arkadaşa veya erkeğe sürpriz olarak alınabilecek farklı ve oldukça duygusal bir ürün olan Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Ayrıca yeni yıl için alınması gereken tasarım ev eşyaları içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi ile arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendireceksiniz. Bunun yanı sıra ofis için masaüstü hediyeleriarasında da yer alan bu kar küresi ile iş arkadaşını da yeni yıl için mutlu etmeyi başaracaksınız.

Yeni yılda, yılbaşı hediyeleri olarak en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneği, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretiliyor. Daha fazla beklemeden iş arkadaşına ya da en yakın arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak unutulmayacak bir hediye almak istiyorsanız Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni gönül rahatlığıyla tercih ederek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarabilirsiniz.

En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri son derece mutlu etmeye hazır olun! Acele edin ve bu güzel ürünü sakın kaçırmayın!

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.