X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı
Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı
Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı
Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı

Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı

19,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136379
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşlık, dostluk ne de kıymetli bir kavramdır. Bulmanın, sahip olmanın çok zor olduğu bu kavramları yakalayınca anlar insan. Dostlar adeta bir kardeş, hatta bezen kardeşten ötedir. İşte bu yüzden de dostlarımızın kıymetini bilmeliyiz. Özel günleri, özellikle doğum günlerini renklendirecek hediyeler ile onların mutluluğunda pay edinebiliriz. Sen Hastalandığında Ben kitabı, dostlarımız için özel ve sevimli bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Onun hasta olduğu zamanlarda sizin ne halde olduğunuzu gösteren, üstelik bunu sevimli çizimler ve de sözler ile ifade eden kitap, okuması zevkli bir eser. Esprili kitabı dostunuz ile birlikte okuyup gülebilirsiniz. Belki hediyenizi daha da özelleştirerek aralarına notlar, fotoğraflar bırakabilirsiniz.

Bu tür sevgiliye hediye kitap önerileri çokça karşımıza çıkar. Peki, neden dostumuza da bu tür bir sürpriz yapmayalım değil mi? Sevgiliye kitap yazmak nasıl güzel bir hediye olacaksa, arkadaşınıza da kitap yazabilirsiniz. Sen Hastalandığında Ben kitabını alarak onun üzerine de notlar alabilirsiniz. Her şekilde çok özel bir hediye olacaktır. Ayrıca öğretmen olun arkadaşınıza öğretmenler günü için de bu sevimli hediyeyi alabilirsiniz. Öğretmenler günü mesajları da hediyeniz için harika bir tamamlayıcı olur. Sipariş vermenin kolaylığı ise işinizi daha da hızlı bir şekilde halletmenizi sağlayacaktır. Hemen sipariş verebilir ve arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Kalitesi ve tasarımı ile göz kamaştıran hediye hızla adresinize ulaştırılacak.

Arkadaşa Özel Sen Hastalandığında Ben Kitabı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Sayfa Sayısı : 96
  • Cilt Tipi : Sert Kapak
  • Kağıt Cinsi : Mat Kuşe
  • Ebat : 12x16 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.