X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Çerçeveler » Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve
Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve

Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139435
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevilen arkadaşa doğum günü hediyesi olarak güzel bir anı hediye etmek istiyorsanız birlikte çekildiğiniz bir fotoğraftan oluşan hediye alınabilecek en doğru hediye tercihi olacaktır. Bu anlamda Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve arkadaşınız tarafından oldukça beğenilecek özel hediyeler arasında yer almaktadır. Ahşaptan üretilen bu çerçevenin üzerine arkadaşınızla birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı baskılatmakla kalmayacak aynı zamanda güzel bir not da yazdırabileceksiniz. Üzerinde saat yer almasıyla da son derece kullanışlı bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. Hediye sahibi arkadaşınıız bu çerçeveyi dilerse evinde dilerse de iş yerinde sergileyerek baktıkça sizi hatırlayacaktır.

Doğum günü için arkadaşa veya sevgiliye hediye hazırlama fikirleri düşünüyorsanız Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve hediye sahibine unutulmayacak bir doğum günü yaşatacaktır. Aynı zamanda kişinin en yakın arkadaşı olan anneye doğum günü hediyesi olarak da düşünebileceğiniz Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve annenizi daha önce hiç olmadığı kadar duygulandıracak nadir hediyelerin başında gelmektedir. Özellikle anneme doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken son derece anlamlı hediye seçeneği Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Yakın arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri düşünenler için de en uygun hediyelerden biri olan Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve, yakın arkadaşınıza unutamayacağı bir sürpriz yapmanıza olanak sağlayacaktır. Her an sizi düşünmesini sağlayacak olan şık tasarımlı bu çerçeveyi evinin en güzel yerine koyacağından emin olabilirsiniz. Kadın arkadaşın yanı sıra erkek arkadaşa da düşünmeden hediye olarak alabileceğiniz Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve, asker hediyesi olarak tercih edilebilir. Bu sayede askerde olan arkadaşınıza güzel bir jest yaparak her an sizi düşünmesini sağlayacaksınız.

O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve hediye seçeneğini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve sevilen arkadaşa doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla takdim edebilirsiniz. İster yakın arkadaş olsun isterse de ofis arkadaşı olsun, bu ürünü hediye sahibi çok sevecek ve aranızdaki bağı güçlendirecektir. Acele edin!

Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürününüz 15 x 10 x 1,3 cm ahşap üzerine 8,5 x 8,5 cm fotoğraf baskılı olarak hazırlanır.
  • Fotoğraflarınız 8,5 x 8,5 cm ölçülerinde UV baskı teknolojisi ile işlenmektedir.
  • Fotoğrafınız solmaz ve çıkma yapmaz.
  • Arka yüzünde metal ayaklık sayesinde masaüstünde rahatlıkla durur.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.

Arkadaşa Hediye Saatli Masif Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.