X
Hediye Fabrikası » Öğretmenler Günü Hediyesi » Öğretmene Doğum Günü » Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati
Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati

Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139072
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.

Matematik öğretmeni olan arkadaşa veya matematikle ilgilenen arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz özel bir seçenek olan Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati arkadaşınız tarafından çok beğenilecektir. Arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünüyorsanız eğer kişiye özel olarak isim baskısıyla hazırlanan bu duvar saati çok özel bir armağan olacaktır. Arkadaş haricinde matematik öğretmeni olan sevgiliye hediye ne alınır erkek için düşünüyorsanız matematik öğretmeni sevgiliye bu güzel duvar saatini tercih ederek onu sevindirebilirsiniz.

Ayrıca öğretmenler günü hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilecek ürünlerden biri olan Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati matematik öğretmeni olan arkadaş tarafından çok beğenilecektir. Matematik öğretmeni olan arkaşada doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati, kişiye özel isim baskısıyla hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacak! Arkadaşıma nasıl bir hediye almalıyım diye kara kara düşünüyorsanız eğer, Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati'ni tercih edebilirsiniz. Arkadaş dışında sevgiliye veya kocaya doğum günü hediyesi olarak alınacak Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Bu anlamda eşe doğum günü sürprizleri olarak matematikle ilgili bir hediye almak istiyorsanız matematik öğretmeni eşe doğum günü için bu duvar saati'ni kesinlikle tercih etmelisiniz. Arkadaşa veya eşe doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz ve sizden bir anı olarak takdim edeceğiniz bu hediye ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri en güzel şekilde onlara göstereceksiniz. Aynı zamanda erkek için hediye önerileri arayışı içerisindeyseniz ve ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati'ni hiç düşünmeden sipariş edebilir ve matematik öğretmeni arkadaşınızı sevindirebilirsiniz. Baktıkça sizi düşünmesini sağlayacak olan bu anlamlı duvar saati'nin üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

O halde daha fazla beklemeden Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati hediye seçeneğini kolaylıkla Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek doğum günü ya da öğretmenler günü gibi özel günlerde arkadaşa, sevgiliye veya öğretmene armağan edebilirsiniz. En özel hediyeleri her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız. Acele edin!

Arkadaşa Hediye Matematik Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.