X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu
Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu

Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu

4,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136301
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

En yakın arkadaşla aranızdaki samimiyete güvenerek seçeceğiniz değişik hediyeler ile arkadaşınızı gülümsetebilirsiniz. Eğlenceli arkadaşa özel hediyeler arasından alabileceğiniz Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu iyi bir şekilde eğlenmenize yardımcı olacaktır. Bu özel hediye seçeneğini şimdi Hediye Fabrikası farkıyla satın alabilirsiniz.

Arkadaşa doğum gününde veya içinizden ona hediye almak geldiği herhangi bir günde tercih edebileceğiniz Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu, oldukça espirli bir hediye alternatifi. Sıkıcı hediyelerin aksine oldukça eğlenceli ve kalıcı bir hediye olabilecek bu ilaç kutusu ile arkadaşınıza espirli mesajlar verebilirsiniz. En yakın arkadaşa hediye olarak almanızı önerdiğimiz Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu farklı ve ilginç hediye olarak Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Arkadaşı şaşırtacağını düşündüğümüz bu hediye ile yıllarca akıllardan çıkmayacak bir sürpriz oluşturabilirsiniz. En iyi tasarım hediyeler arasında bulunan bu hap kutusu son derece sıradışı ve eğlenceli yapısıyla arkadaşa en güzel hediye olacaktır. Birlikte kahkahalar atmanızı sağlayacak olan bu ürün ile arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti daha da artıracaksınız. Dilerseniz bu özel ürünü yılbaşına özel hediyeler arasına sokarak yılbaşında arkadaşı şaşırtabilirsiniz.

Sevilen arkadaşa alınabilecek en güzel doğumgünü hediyesi olacak bu Hap Kutusu'nun içerisine minik sürprizler de hazırlayabilirsiniz. Arkadaşa son derece farklı bir hediye seçeneği olan Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu ile onları daha önce hiç olmadığı kadar şaşırtacak ve mutlu edeceksiniz. En yakın arkadaşınız için yapabileceğiniz bu sürpriz ile aranızda gizli bir espri anlayışı da oluşturabilirsiniz. Sevdiklere özel olarak alabileceğiniz en iyi hediye seçeneklerinden birisi olan bu hap kutusunu sakın kaçırmayın. Arkadaşa kesinlikle gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tasarımı olan Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu sizleri bekliyor! Keyifli alışverişler dileriz.

Arkadaşa Hediye Bisiktirol Hap Kutusu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kutu Ölçüleri :9 cm x 4 cm
  • Prospektüs Ölçüleri:12 cm x 9 cm

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.