X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi
Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138722
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü hediyesi olarak arkadaşa hediye almak isteyenlere son derece güzel ve şık tasarımlı bir hediye önerisinde bulunuyoruz. Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde arkadaşa göstermeye hazır olun! Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alınabilecek küçük hediyelik eşyalar arasında yer alan Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi hediyesi, Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor.

Sevilen arkadaşa doğum günü hediyesi olarak ne alsam diye düşünmeye artık son! Arkadaşıma anlamlı ve ucuz doğum günü hediyeleri almak istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmesi gereken özel bir tasarım olan Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi ile onunla aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendireceksiniz. Erkek arkadaşa olduğu gibi bu doğum günü hediyesi kıza da gönül rahatlığıyla alınabilecek anlamlı bir hediye olacaktır. Erkek ya da kız arkadaş farketmeden sipariş edilecek unisex bir armağan olan bu kar küresi ile onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız.

Bütün bunların yanı sıra yakın arkadaş olan erkeğe doğum günü hediyesi takdim etmek istiyor fakat nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, dilerseniz ofis hediyesi dilerseniz de ev hediyesi olarak Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkek hediyesi olarak tercih edilen ürünlerden biri olan bu kar küresi, müzik çalma özelliği ile de oldukça duygusal bir hediye tercihi olacaktır. Bu anlamda daha fazla beklemeden Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi'ni Hediye Fabrikası'ndan hemen sipariş ederek sevdikleri son derece mutlu edebilir ve onlara karşı olan güzel duyguları en içten şekilde gösterebilirsiniz. Acele edin ve bu anlamlı ürünü sakın kaçırmayın!

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Müzikli Kar Küresi​'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutu 10x10x15 cm ebatlarındadır.
  • Altında bulunan kurma kolu ile müzik başlamaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak korunaklı bir şekilde gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.