Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa
Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa
Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa
Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa
Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa

Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F59551
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilinize harika bir sürpriz yapmak istiyorsanız size bir önerimiz olacak! Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa hediyesi ile sevgilinize oldukça romantik bir hediye alacaksınız!

Hayatınızın aşkı için satın alabileceğiniz Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa sevgiliniz için sürpriz dolu bir hediye olacaktır. Sevgilinizin asla hayır diyemeyeceği ve kahve içerken her zaman sizi düşüneceği bir ürün olan arı figürü baskılı sihirli kupa ile yedikçe kendisini daha çok mutlu hissedeceği çikolatalar sizleri bekliyor. Özellikle kız arkadaşı çikolataya düşkün olanlar için isimli çikolata seçenekleri asla vazgeçilmeyecek bir tercihtir.

Bu çok özel hediye; sevgilinizin isminin yazılı olduğu arı figürlü sihirli kupa bardak ve lezzetli çikolatalardan oluşmaktadır. Hediyenizin kişiye özel olması sevgilinizin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacak ve kullandıkça sizi düşünmesine ön ayak olacaktır. Sihirli kupa sevgilinizi şaşırtacak nitelikte bir hediye olacaktır ve bu şirin kupa ile çay ve kahve keyifleri ikiye katlanacaktır. Karşılıklı olarak edeceğiniz muhabbetlerinize keyif katacak oldukça anlamlı bir hediye tercihidir. Oldukça sağlıklı yollarla üretilen baskılı sihirli kupa ile mutluluk verici çikolatalar bir araya geldi! Sevgilinizi kesinlikle şaşırtabileceğinize emin olabilirsiniz!

Tamamen sevgilinize özel hazırlanacak olan Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa en özel günlerde sevgilinize hediye etmeniz için Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevgilinizi arım balım peteğim diye çağırıyorsanız ona verdiğiniz değeri kesinlikle gösterebileceğiniz anlamlı bir hediye tercihi olan baskılı kupa en özel günlerde bile sevgilinizi mutlu edecek bir seçenektir. Siz de bu güzel ve şık ürünü daha fazla beklemeden sevgilinize özel olarak baskılatarak sipariş edebilirsiniz.

 

Arım Balım Peteğim Çikolatalı Kupa satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Sihirli Kupa
  • 16 Adet Mabel Marka Çikolata
  • Çikolatalar günlük ve taze olarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.