Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak
Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak
Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak
Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak

Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135420
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hayatınızdaki beyleri şaşırtmak, onlara orijinal bir hediye vermek ister misiniz? O halde Hediye Fabrikası'nın ilginç hediyeler kategorisinde yer alan Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak sizin için!

Nostaljik hediyeler almaktan hoşlanan ve eskitilmiş ürünlere ilgi duyan babanıza, sevgilinize, eşinize, yakın arkadaşınıza veya patronunuza özel gün hediyesi olarak sunabileceğiniz Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak sıradışı görünümüyle ilgi topluyor. Evlerde veya ofislerde en özel yere sahip olacak bu tabanca tasarımlı çakmağın dekorasyonlara da renk ve zevk katacağı tartışılmaz. Her türlü dekorla uyum sağlayabilecek Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak oldukça kaliteli bir malzemeden üretildiği için kalıcılığı daim olacaktır. Aradan uzun yıllar geçse bile ilk günkü heyecanla hatırlanacak bu çok özel hediye ile daima akıllarda olacaksınız. Sevdikleriniz Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak'ı dekoratif bir ürün olarak kullanabilecekleri gibi ofis masalarına yerleştirip sigaralarını yakmak amacıyla da kullanabilirler.

Erkeğe özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Antika Tabanca Tasarımlı Hediye Çakmak'ı babaya hediye, sevgiliye hediye, arkadaşa hediye veya patrona hediye olarak satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

Antika Tabanca Tasarımlı Çakmak; Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1700 - 1800 yılları arasında kullanılmış olan silah modelidir.
  • Ateş namlu kısmından çıkmaktadır.
  • Stand kısmı ahşaptır, silah ise ahşap ve metalden üretilmiştir.

Silah Uzunluğu: 17,5cm
Stand Uzunluğu: 14cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.