X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Bayan Tişört » Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört
Antalya ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört
Antalya ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört
Antalya ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört
Antalya ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört
Antalya ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört
Antalya ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört

Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139201
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Beden:
XS
S
M
L
XL
XXL

Antalyalıysanız veya Antalyalı bir tanıdığınız varsa onların memleket hasretini gidermek için Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesini sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Üzerinde antalyaya özel olan her şeyin bulunduğu anlamlı bir hediye olan bu tişört, antalyalı olan sevdiğiniz tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır. Onun memleket özlemini giderecek ve gururla giyebileceği anlamlı bir hediyedir. Ayrıca Tişört'ün kumaş yapısı sayesinde yaz aylarında terleme yapmaz, yakmaz ve kolay kullanım sağlar. Bu bakımdan sevdiklere süpriz hediyeler almak istiyorsanız özellikle antalyalılar için Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört kaçırılmayacak bir fırsat olacak!

Öte yandan aileniz için de sipariş edebileceğiniz ve bu anlamda aile tişörtleri kategorisinde de yer alan Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü anneye veya babaya gönül rahatlığıyla takdim edebilirsiniz. Memleketinden uzakta olan aileniz için oldukça duygusal bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. Kadınlara alabileceğiniz gibi aynı şekilde erkek askılı tişört seçeneklerinden biri olan Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört, erkekler tarafından da sevilecektir. Hediye sahibi bu özel ürünü dilerse evinde sergiler, dilerse de her gün giyip dolaşmak ister! Bütün bunların yanı sıra baskılı tişört fiyatları hakkında genel bir bilgi edinmek istiyorsanız da, Hediye Fabrikası'ndan fiyatlara bakabilir ve size en uygun olan seçeneği hiç düşünmeden güvenle tercih edebilirsiniz.

Antalya'yı özleyen ve memleket hasretiyle yanıp tutuşan sevdikleriniz için kaçırılmayacak bir hediye fırsatı olan Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Baskılı uzun süre geçmeyecek bir şekilde kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Aileye hediye olarak alabileceğiniz gibi sevgililer günü için sevgiliye hediyelikler arayışı içerisindeyseniz eğer, sevgiliniz için de bu güzel tişört'ü tercih edebilirsiniz. Onu hem sevindirecek hem de duygulandıracak ender hediye seçeneklerinden biri olacak Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört ile sevgilinize vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde ona göstereceksiniz. O halde daha fazla beklemeden Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört seçeneğini sevgililer günü hediyesi olarak sevgiliye, babalar günü hediyesi olarak babaya armağan edebilir ve onları hiç olmadığı kadar şaşırtabilirsiniz.

Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Hava geçiren terletmez baskı.

  • %100 sağlıklı pamuk tişört.

Antalya'ya Özel Tasarımlı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.