X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » Hediye Sepeti » Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti
Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti
Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti
Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti
Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti
Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti

Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti

124,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138352
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgi mesajları her zaman kelimeler ile verilmez. Bazen bir bakıştır sevgi, bazen ise vereceğimiz armağanlar. Bu sevimli sepet ise bir anneyi mutlu edecek pek çok unsuru bir araya getiriyor. Peluş oyuncaklar sevimliliği ve sıcaklığı anlatırken, kupa bardak kahve keyfi armağan ediyor. Yaş fark etmeksizin ayıcık oyuncak ile kişilere mutluluk verilebilir. Diğer taraftan beraberinde sunulan çeşitli hediyeler, kişiyi heyecanlandıracak, merak içerisinde bırakacaktır. Ayrıca bu hediye ve benzerlerinin bir avantajı daha var. Anneler günü, sevgililer günü hediyeleri kapıda ödeme imkânı ile sunuluyor. Ayrıca hediyeniz ile annenize unutulmaz bir kutlama organizasyonu yapmak isterseniz, anneler günü ile ilgili şarkı ve şiirler hazırlayabilir, annenizi şaşırtabilirsiniz.

Bu sevimli sepet, peluş ayıcık, kahve kupası, kalpli balonlar, çikolata, mum ve benzeri pek çok özel ürünü kapsıyor. Adeta keyfi bitmeyen sürprizler ile dolu bir hediye bu. Sepetten çıkan her bir parça ile heyecanlanacak ve merak ile hediyelerini incelemeye başlayacaklar. Seni seviyorum çünkü sözleri kısa ve uzun versiyonları ile bu hediyelerin arasında yer alabilir. İşte o zaman hediyenize yeni bir boyut kazandırmış olacaksınız ve annenizin sevgi dolu gözyaşları ile karşılaşacaksınız. Bu güzel an için yapacağınız hazırlık ise çok kolay olacak. Oturduğunuz yerden, internet erişimizin sayesinde hediyenizi sipariş edeceksiniz ve güzel sözler hazırlayarak hediyenizi donatacaksınız. Ardından ise hem sevdiklerinizi mutlu edebilir, hem de siz mutlu olabilirsiniz.

 

Anneye Sevgi Mesajlı Hediye Sepeti

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.