X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat
Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat
Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat
Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat

Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F33468
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
300 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat biricik anneye verebileceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır. Anneye hediye almayı düşünüyorsanız, ona kalbinizin bir yansımasını hediye edebilirsiniz. Sizin için çok değerli olan anneye bu hediyeyle her an her saniye ona olan sevginizi hatırlatabileceksiniz. Anneye özel bayanlar için doğum günü hediyeleri arasında yer alan akrilik tasarımlı kalp saat ile anneye unutulmayacak bir hediye alacaksınız.

Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat, tamamen anneye özel hazırlanmış, anneye olan sevgiyi dolu dolu hissettirecek, anneye olan bağlılığı, o büyük sevgiyi yansıtacak en güzel hediye. Anneye alınabilecek hediyeler oldukça fazladır, birçok modelde birçok farklılıkta ürün vardır. Ama böylesi bir tasarım sıradan anneler günü hediyelerini geride bırakacaktır. Anneye, anneler günü süprizi yaparak onu şaşırtmak istiyorsanız eğer, Anneye Özel Mesajlı Kalp Saati alarak onu duygulandırabilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanmış bu ürün standart hediyelerden çok daha anlamlı çok daha beğenilen bir hediye olacaktır. Anneler günü için alabileceğiniz bu tasarım, annenin kalbini çalacak, içini huzurla dolduracak, O'na olan sonsuz sevgiyi sonuna kadar hissettirecektir. Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat ile annenin sizin için bugüne kadar yaptığı herşeye teşekkür edebilirsiniz. Bu bağlamda annelere doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz bu saat ile anneye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Eğer anneler günü gibi özel günlerde anne hediyeleri arasından duygusal bir hediye tercih etmek istiyorsanız Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Öte yandan eğer anneye anlamli hediyeler alarak onu şaşırtmak ve bir o kadar da mutlu etmek istiyorsanız bu güzel ürünü sakın kaçırmayın!

Anneler gününde ona her zaman sizi hatırlatacak, her saniyede birbirinizi düşündüğünüzü ispatlayacak bu şık ödül Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • 11,5 x 12,5 cm'dir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.