X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati
Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56898
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
35 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Anneye özel ve sıradışı bir hediye arayanlara önerimiz Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati.. Bu Anneler gününde anneye hoş bir sürpriz yapın ! Anneye hissettiğiniz o sonsuz sevgiyi Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati ile hissettirin! Bu bakımdan anneler günü hediyeler arasında yer alan duygusal bir hediye seçeneği bu duvar saati ile anneye unutamayacağı bir anneler günü yaşatacaksınız.

Sevgili annenin en özel köşesini süsleyecek olan Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati, anneye alınabilecek en özel hediyedir. Anneler günü için seçilmiş sıradan hediyeleri geride bırakacak olan bu eşsiz tasarım anneyi şaşırtacak ve çok mutlu edecek türden bir hediye olacaktır. Ayrıca anneme doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati üzerine işlenecek olan isim, tarih ve annenizi anlatan sevgi sözcükleri bu çok özel tasarımı en anlamlı anneler günü hediyesine dönüştürecektir. Artık anneme ne alsam diye kara kara düşünmeye hiç gerek kalmayacak. Bir bakımdan bayana doğum günü hediyeleri almak isteyenlerin anneye hediye olarak kaçırmaması gereken özel bir hediye tercihi olacaktır.

Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati annenizin sevgiyle bakacağı ve yıllarca saklayabileceği bir anneler günü hediyesi olacaktır ve annenizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Anneye alınabilecek dekoratif duvar saatleri arasında yer alan ve kişiye özel şekilde hazırlanan bu hediye ile anneye son derece duygusal bir hediye vermiş olacaksınız. Siz de biricik anneniz için en özel anneler günü hediyesini arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın özel tasarımı Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Daha fazla beklemeden hemen tıklayın!

Anneye Özel Figürlü İsim-Mesaj Yazılabilen Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.