X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası
Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası
Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası
Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası
Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası

Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F62903
Tavsiye Et >

Hayatımızın en özel kadını olan annelerimizi sadece anneler gününde değil, her zaman, özel bir anı beklemeksizin mutlu edebiliriz. İlginç eşyalar ise bu tür zamanlar için doğru birer seçim olabilir. Anneler gününe gelince, bu özel günü güzel ve küçük detaylar ile farklı kılabiliriz. Anneler günü hediyesi el yapımı olduğunda ne kadar büyük anlam ve öneme sahip olursa, bu şık kupanın üzerinde yazan sözler de hediyenizi o kadar kıymetli kılacak. Anne sözlerinin bir araya geldiği tasarım, gün içerisinde sık sık kullanılan kupa bardakları kavramına yeni bir boyut getiriyor ve çokça özel anlam yüklüyor. Bu sözler hem esprili olmaları ile gülümsetiyor, hem de evlatlarının ince düşünceleri karşısında anneleri duygulandırıyor. Annelerimizin kızdıklarında “Bana anne deme!” şeklinde sitem ettiklerini sıkça duymuşuzdur. Benzer bir şekilde, bir şeye izin vermeyeceklerinde doğrudan “Babana sordun mu?” sorusunu yöneltirler. Bunlar neredeyse tüm annelerin ortak özelliği olduğundan, bu kupa bardakta bir araya geliyor. Anneniz de gün içerisinde sıkça çay kahve içerken bu bardağı kullanacak ve gülümseyecektir. Resimli bardak tasarımının bir yüzünde bu sözler yer alırken, diğer yüzünde de bir anne çizimi bulunuyor. Kısacası şık, sevimli ve gülümseten bir bardak var karşımızda.

Siz de annenizi gülümsetmek isterseniz, bu bardağı ona hediye edebilirsiniz. İster anneler gününde, ister kadılar günü isterseniz doğum gününü bahane ederek, annenizi mutlu edebilirsiniz. Sipariş vermenin kolay olmasının yanı sıra, bardağınız hızla adresinize teslim edilecek. Siz de hemen annenize koşabileceksiniz.

 

Anneye Özel Efsanevi Anne Sözleri Kupası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Not: Taslak sabittir.
  • Bu kupa sihirli kupa değildir.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.