X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe

Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe

244,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138326
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneme anneler günü hediyesi olarak şık ve doğal bir hediye almak istiyorum diyenlere Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe hediye seçeneğini öneriyoruz. Kişiye özel isim baskısı ile hazırlanacak olan gerçek ağaç ile hazırlanan minyatür bahçe tamamen anneye ait olacaktır. Bu bakımdan anneler gün için anneye hediye olarak kaçırılmaması gereken özel bir hediye seçeneğidir. Bahçeyi suladıkça sizi düşünecek olan anneye bu ürünü kesinlikle sipariş edin!

Minyatür bahçeniz; özel tasarım pembe renkli seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Anneye özel olarak , düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe almak kim istemez. Dilerseniz anne doğum günü için dilerseniz de Annenler gününe özel canlı minyatür bahçe. Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır . Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde sevgi dolu bir ve keyif bahçesi oluşturulmuştur. Ağacın etrafı ev ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir . Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarınıda budamalısınız.

Bu bakımdan annelere alınacak hediyeler arasından onu çok mutlu edecek yegane hediye olan Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe'yi kolaylıkla Hediye Fabrikası'ndna sipariş ederek anneye hediye edebilirsiniz. Anneye hediye ev için süs eşyaları alarak anneyi mutlu etmek isteyenlerin kaçırmaması gereken anlamlı ve son derece doğal bir hediye tercihi olacaktır. Öte yandan ofis için masaüstü hediyeleri arasından tercih edilecek bir ürün olan bu minyatür bahçeye baktıkça anneniz sizi düşünecektir. Öyleyse daha fazla beklemeden Anneler günü için ya da anneye doğum günü hediyesi olarak Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe'yi sipariş edebilirsiniz.

Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bahçe tasarımları : bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap : özel tasarım pembe seramik saksı
  • En : 19, boy : 19, yükseklik : 5,5 (cm)
  • Bonsai bakımı : iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.