X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe
Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe

Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçe

199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137018
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Minyatür bahçeniz; özel tasarım seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Anneye hediye olarak alacağınız, düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez. Anneler gününe özel canlı minyatür bahçe. Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır.

Bonsai ağacının gölgesinde minyatür banklı keyif bahçesi oluşturulmuştur. Ağacın etrafı masa ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir. Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarını da budamalısınız.

Anneye Hediye Özel Canlı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: Bonsai bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Saksı Ölçüleri: 17x17x10 cm'dir.
  • Bonsai bakımı: iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.