X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm
Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm
Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm
Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm
Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm

Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130632
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Yeryüzündeki en değerli varlığımız, canımız, kanımız, annemize ne yapsak ne alsak az kalır. Bu güzel kalpli insana, en az kalbi kadar güzel hediyeyi vermek isteriz. Başka kimseye benzemediği gibi o'na alacağımız hediye de eşsiz olsun diye uğraşırız. Sevgili anneyle geçirdiğiniz her an çok özel ve kıymetlidir. Üzgün olduğunuz veya keyifli olduğunuz her an biricik anneniz yanınızdadır ve hayatının her döneminde o değerli insan sizinle olacaktır. Bu bakımdan anneye özel olarak anneler günü icin hediye arayışı içerisindeyseniz eğer, ona anılarla dolup taşacak olan bu albümü armağan edebilirsiniz.

Anneyle geçirdiğiniz o çok özel anların fotoğraflarını Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm ile biraraya getirin. Anneyle birlikte olan anılarıı dolduracağınız bu eşsiz albüm anneye verebileceğiniz en anlamlı hediye olacaktır.  Onunla birlikte yaşadıklarınız, hatıralarınız, anılarla doldurduğunuz bu albüm, gelecekte anılarınızı yad etmenize yarayacak, eşsiz bir hatıra olarak kalacaktır. Öte yandan anneme doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de asla kaçırmaması gereken anısal bir değere sahip hediyedir. Bu anlamda anne hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Anneme en güzel hediyeyi arıyorum diyorsanız, O'na Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm'ü hediye edin. Anneye alınabilecek ahşap hediyelik eşyalar arasından en değerlisi olan bu albümün üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı baskılatabilir ve anneye duygusal bir şekilde armağan edebilirsiniz. Anneler günü ya da anneye doğum günü için alınabilecek ilginç hediye cesitleri arasında yer alan bu ahşap albüm ile anneyi hem şaşırtacak hem de son derece sevindireceksiniz. Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm, sadece annenize özel tasarlanan bir armağan olarak Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Daha fazla beklemeden hemen tıklayın!

Anneye Hediye Kişiye Özel Albüm'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ön ve arka kapağı ahşap malzemeden üretilmektedir.
  • İçinde fotoğraflarınızı yerleştirmeniz için 15 adet yaprak bulunur.
  • Özelleştirmeler ahşap üzerine yakılarak kalıcı bir şekilde yapılmaktadır.
  • 60 adet 10x15 veya 30 adet 15x21 fotoğraf kapasitelidir.
  • Ürün yalnızca kişiye özel ahşap kapaklı albüm olup fotoğraflar sizin tarafınızdan eklenmektedir.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.