X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası
Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası

Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130646
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası ile anneye unutamayacağı bir hediye almak istemez misiniz? Klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve anneler gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsanız, Ona özel bu hediyeyi öneririz. Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası, tamamen anneye özel hazırlanmış, anneye olan sevginizi dolu dolu hissettirecek, anneye olan bağlılığınızı, o büyük sevginizi yansıtacak en güzel hediye olacak! Bu bakımdan doğum günü hediyeleri bayanlar için çok önemlidir. Anneye doğum günü hediyesi olarak da asla hayır diyemeyeceği bu duygusal hediyeyi almaya ne dersiniz?

Anneye alınabilecek hediyeler oldukça fazladır, birçok modelde birçok farklılıkta ürün vardır. Ama böylesi bir tasarım sıradan anneler günü hediyelerini geride bırakacaktır. Anneler günü için alabileceğiniz bu tasarım, annenin kalbini çalacak, içini huzurla dolduracak, O'na olan sonsuz sevginizi sonuna kadar hissettirecektir. Bu anlamda anneler günü hediyeleri arasından en çok tercih edilecek olan ürünlerin başında gelen bu hatıra ile anneye güzel bir anı armağan edeceksiniz. Öte yandan annenin doğum günü için de hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz harika bir hediye seçeneği olacaktır! Artık anneme hediye almak istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceği bu harika hediyeyi ona armağan ederek anneyi son derece mutlu edebilirsiniz.

Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası ile annenizin sizin için bugüne kadar yaptığı herşeye teşekkür edebilirsiniz. Anneler gününde ona her zaman sizi hatırlatacak, her saniyede birbirinizi düşündüğünüzü ispatlayacak bu şık ödül Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Üzerine annenin ismini yazarak ürünü anneye özel hale getiriyoruz. Anneye ev ve iş yeri için alınabilecek masa aksesuarları arasında bulunan bu hatırayı sakın kaçırmayın! Öyleyse daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini anneye doğum günü hediyesi ya da anneler günü hediyesi olarak alabilirsiniz.

Anneye Hediye İsimli Kalp Hatırası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şeffaf akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • Yaklaşık 12x12 cm boyutlarındadır.
  • 20 mm kalınlığındadır.
  • Üzerine kalıcı baskı yapılmaktadır.
  • Gömme saat ayarlanabilir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.