X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Anneye Hediye Fotoğraf Albümü
Anneye Hediye Fotoğraf Albümü
Anneye Hediye Fotoğraf Albümü
Anneye Hediye Fotoğraf Albümü
Anneye Hediye Fotoğraf Albümü

Anneye Hediye Fotoğraf Albümü

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130628
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Anneye Hediye Fotoğraf Albümü, değerli annelerimize anneler gününde alınacak en anlamlı hediye olacaktır. Anneye alınabilecek ahşap fotoğraf albümleri arasından en duygusal tercih olacaktır.

Anneye olan sevgiyi, bağlılığı, O'na verdiğiniz önemi ve değeri yansıtacak bir tasarım olan Anneye Hediye Fotoğraf Albümü oldukça farklı bir hediye seçeneği. Bütün anılarınızı toplayabileceğiniz, yıllar sonra bile açıp güzel günlerinizi yad edebileceğiniz, anneninizin çocukları ve torunlarıyla geçirdiği anları tekrar tekrar hatırlamasına yarayacak bu tasarım annenizin çok hoşuna gidecektir. Artık anneler günü hediyesi ne olabilir diye uzun uzun düşünmeye hiç gerek kalmayacak! Öte yandan anne doğum günü için de gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz bu albümün üzerine annenin fotoğarfını veya ismini baskılatabilir ve birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafları albümün içerisine koyabilirsiniz. Annenin baktıkça sizi düşüneceği bu albüm ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Doğum günü ya da anneler günü hediyesi olarak alınabilecek anneler için en güzel hediyeler arasında yer alan Anneye Hediye Fotoğraf Albümü, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Anneye Hediye Fotoğraf Albümü ruhsuz ve sıradan annelere özel hediyeleri geride bırakacak. Bu tasarım annenizin kalbine huzur katacak, her baktığında duygu dolu anlar yaşatacak, O'na olan eşsiz sevginizi en derinden hissettirecek. Anneye alınabilecek en guzel dogum gunu hediyeleri içerisinde yer alan bu özel ürünü sakın kaçırmayın! Annenin bu zamana kadar sizin için yaptığı fedakarlıkların teşekkürünü, bu hediye ile verin. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan isim baskılı bu ahşap hediye ile anneyi son derece mutlu etmeye hazır olun. En özel hediyeler için her zaman Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdikleri mutlu edebilirsiniz. Anneler günü ve anneye doğum günü için alınması gereken bu ürünü hemen sipariş edin!

Anneye Hediye Fotoğraf Albümü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ön ve arka kapağı ahşap malzemeden üretilmektedir.
  • İçinde fotoğraflarınızı yerleştirmeniz için 15 adet yaprak bulunur.
  • Özelleştirmeler ahşap üzerine yakılarak kalıcı bir şekilde yapılmaktadır.
  • 60 adet 10x15 veya 30 adet 15x21 fotoğraf kapasitelidir.
  • Ürün yalnızca kişiye özel ahşap kapaklı albüm olup fotoğraflar sizin tarafınızdan eklenmektedir.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.