X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa
Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa
Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa
Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa
Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa

Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56893
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
70 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Bizim için herşeyin en güzelini dileyen insandır annelerimiz. En iyiye en güzele sahip olmamız için elinden geleni yapar. Bütün sevgisiyle ve şefkatiyle bizi sarmalar sarar. Böylesine özel bir insana ne yapmasanız az kalacaktır. Annenizin size verdiği sevgiye ve yaptığı fedakarlıklara karşılık içinizden gelerek verdiğiniz bir hediye onu dünyanın en mutlu annesi yapacaktır.

Annenize hediye etmeniz için tasarladığımız Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa, özel günlerde veya içinizden annenize hediye alma isteği geldiği herhangi bir zamanda ona hediye edebileceğiniz şık ve anlamlı bir hediye. Sıradan ve klasik hediyelerin dışında oldukça özel ve kalıcı bir hediye olabilecek bu kupa, çay/kahve içmeyi seven annenize keyifle eşlik edecek. Anneniz güne sizin vereceğiniz bu şirin kupa ile çayını kahvesini yudumlayarak başlayacak. Oldukça sevimli bir kız çocuğu ve anne figürü ile tasarlanan Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa, sevgi dolu mesajınızla ve isimlerinizle hazırlanacaktır.

Anneye doğum günü hediyesi veya anneler günü hediyesi olarak harika bir hediye alternatifi olabilecek Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa'yı satın almak için geç kalmayın.

 

Annesinin Kızı Mesaj-İsim Yazılı Kupa'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.