X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Kolye Modelleri » Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye
Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye

Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138241
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneme anneler günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye şimdi Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Kolyenin üzerindeki melek tasarımı anneye sen bir meleksin anlamını taşırkan üzerindeki taş da dikkatleri oldukça üzerine çekecek bir tasarım olacaktır. Son derece kaliteli bir tasarım olan bu gümüş kolye ile anneler günü her zamankinden güzel geçecektir. Artık anneler günü hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünmenize hiç gerek kalmayacak çünkü anneye alacağınız bu kolye ile onu son derece mutlu etmeyi başaracaksınız.

Alınabilecek en güzel anneler günü kolyeleri arasında bulunan Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye hediye seçeneği ile anneler gününün oldukça duygusal geçmesini sağlayacaksınız. Öte yandan anneye doğum günün hediyeleri alarak onu sevindirmek istiyorsanız anneye alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi bu kolye olacaktır. Anneniz bu kolyeyi sürekli takmak isteyecek ve taktıkça sizi düşünecektir. Gözleri kamaştıracak olan bu kolye ile anneniz herkes tarafından çok beğenilecek ve arkadaşları tarafından oldukça kıskanılacaktır. Öte yandan anneye yılbaşında alınabilecek hediyeler arasında da yer alan Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye ile yeni yıla girerken de anneyi mutlu edebileceksiniz. Sonuç olarak anneye dilerseniz anneler gününde dilerseniz de yılbaşında hediye alabileceğiniz gibi bu ürünü anneye doğum günü hediyesi olarak da armağan edebileceksiniz.

Ancak bu güzel hediye kolyeyi anneye armağan ederken anne ile ilgili güzel sözler de hazırlayarak hediyenizin değerini daha da artırabilir ve anneyi fazlaca duygulandırabilirsiniz. Anneler günü gibi özel günlerin son derece duygusal bir şekilde geçmesini sağlayacağınıza emin olabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden siz de bu ürünü anneye hediye olarak almak için hemen sipariş edin!

Annelere Hediye Taşlı Melek Tasarımlı Gümüş Kolye'

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.