X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe
Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe
Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe
Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe
Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe
Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe

Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138327
Tavsiye Et >
Ücretsiz Kargo!
50 karakter yazabilirsiniz.

Anneler gününe özel minyatür bahçe sizin annenizin olsun istemez misiniz?

Annelerinize anneler gününde hediye edebileceğiniz özel mi özel, güzel mi güzel bir bahçe! Sizi her şeyden fedakarlık ederek büyüten ve tüm ömrünü sizlere  vakfeden biricik annenize hediye edebileceğiniz iç açıcı tasarımlarda, yeşilliklerle dolu bir bahçe Hediye Fabrikası  sayfalarında sizin için hazırlanacak. Kaktüsgiller ailesinden sukulent bitkilerinin süslediği bu bahçe bitkilerin uzun ömürlülüğü ve sağlamlığı yüzünden çok uzun ömürlü olacak. Anneler günü için mükemmel bir hediye seçeneği olabilecek olan bu ürünler gönüllerini kazanabilirsiniz.

 

Yerleri çim sürgünleriyle üzeri annenizi mutlu edecek sükulentlerle , kırmızı bitkiler, annenize ayrılmış hoş bir oturma bölümü ile çakıllar  ve anneye özel yazılarla dolu olan bu bahçe, emin olun ki onları çok mutlu edecektir. Beyaz – yuvarlak saksısında her mekana çok uyumlu olacak olan bu bahçe, sadece ve sadece ona özel olacak ve sizin gönlünüzden çıkan dizelerden oluşan bir tabela ile de ona özel kılınacak. Yine sevimli bir uğur böceğinin bulunduğu bu bahçe ona uğur getirecektir. Annenize yeri göğü hediye etmek istediğinizi biliyoruz. Elbette ki onu çok seviyor ve bugüne dek size sarf ettikleri emeklerden dolayı onları ödüllendirmek istiyorsunuz. Ona bugüne kadar klasik denilebilecek ölçüde tüm hediyelerden almış olabilirsiniz. Örneğin; fular, parfüm, çanta, şapka, v.b. gibi birçok hediye almış olabilirsiniz. Şimdiyse orijinal dikkat çekici ürünler alma vakti. İşte anneler gününe özel minyatür bahçe bu konuda en güzel fikirlerden biri olabilir. Hediye Fabrikası sayfalarında annenize özel bir hediye verebilmeniz adına özenle tasarlanan bu bitki bahçesi annenizin evinin ya da çalışıyorsa ofisinin her yerinde sergileyerek kolayca bakabileceği bir ürün.

 

Biliyorsunuz ki anneler balkonda, bahçede , ev de ya da teraslarında çiçek bakamaya bayılır. Oysaki bu sükulent bahçesi onlar için oldukça sıra dışı ve sürprizli bir bahçe olacaktır. Şöyle durup düşündüğümüzde, kaç anne kendine ait bir sukulent bahçeye sahip olabiliyor ki? Bu yüzden bu özel bahçe onlara anneler gününde bomba sürprizli hediyelerden biri olacak bundan emin olabilirsiniz. Anne için en güzel şiirler eşliğinde ona verebileceğiniz bu hediye içini ısıtacak.

Sukulent bahçeniz; Anneler Gününe Özel Minyatür Bahçe

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.