X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı
Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı
Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı
Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı
Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı
Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı
Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı

Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138215
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Anneler günü için anneye özel bir hediye almak istiyorum diyenler için anneye hediye olarak alınabilecek unutulmayacak bir hediye seçeneği olan Anneler Gününe Özel Hediye  Fincan Bardak Takımı 'nı size öneriyoruz! Annenizle edeceğiniz karşılıklı sohbetlerinizde bu özel bardak takımıyla kahvelerinizi yudumlayacak ve mutluluk dolu konulara değineceksiniz. Anneler günü ya da doğum günü gibi özel günler için hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz son derece şık bir armağan olacaktır. Aynı zamanda üzerinde canım annem yazılı olması da anneyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir.

Anneler Günü için anneye ev hediyesi ne alınır diye düşünmenize artık hiç gerek yok! Çünkü ona özel hazırlatacağınız Anneler Gününe Özel Hediye Porselen Fincan Bardak Takımı bu ihtiyacınızı kesinlikle karşılayacak ve anneyi oldukça mutlu edecektir. Siz de annelere en güzel hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün olan bu fincanı anneye armağan ederek ona bu özel günde güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda anne olan yakın arkadaşa alınabilecek hediyeler içerisinden bu özel fincanı seçerek arkadaşınızla aranızda güzel bir samimiyet bağı kurabilirsiniz. Bütün bunların yanında alacağınız bu fincanı anneye armağan ederken anne için güzel sözler de hazırlayabilir ve anneye oldukça duygusal bir anneler günü yaşatabilirsiniz.

Eğer siz de anneye ilginç mutfak aksesuarları kapsamında bulunan Anneler Gününe Özel Hediye Porselen Fincan Bardak Takımı hediye seçeneğini anneye armağan ederek onu şaşırtmak ve duygulandırmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin. Hediye Fabrikası özel üretim ürünü olan bu fincan ile hem fala inanacak hem de falsız kalmayacaksınız. Anneler günü için anneye kaçırılmayacak bir hediye fırsatı olan ve porselen şıklığı ile gözleri kamaştıracak olan bu fincan sizler için şimdi Hediye Fabrikası'nda!

Anneler Gününe Özel Hediye Fincan Bardak Takımı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fincan boyutu 6,5 cm x 8 cm.
  • Bardak altlığı çapı 15 cm.
  • 1 adet baskılı seramik fincan.
  • 1 adet bardak altlığı.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.
  • Anneler gününe özel hediye porselen fincan bardak takımı özenle hediye paketi yapılmış olarak size ulaştıralcaktır.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.